Go Up
kurdtoday
فرمانده سپاه دهگلان در بازدید از مسجد روستا ی سالار آباد:گروه : اجتماعی

زدودن فقر ازچهره محرومان جامعه ازاولویت کاری بسیج سازندگی است/ دلجویی از محرومان فضیلتی گرانقدر است

محرومیت زدایی,روستاهای محروم,بسیج سازندگی,فقرا ولی نعمتان,نیازمندان,دین مبین اسلام,خدمت رسانی به اقشار نیازمند

فرمانده سپاه دهگلان در بازدید از مسجد روستا ی سالارآباد گفت زدودن فقر ازچهره محرومان جامعه ازاولویت کاری بسیج سازندگی است و دلجویی از محرومان فضیلتی گرانقدر است.

به گزارش کُردتودی، سرهنگ پاسدار حیدری در بازدید از پروژه مسجد روستای سالار آباد ازتوابع بخش مرکزی شهرستان دهگلان در قالب طرح های محرومیت زدایی در جمع مردم این روستا اظهار داشت: نقش سپاه و بسیج سازندگی در عمران و آبادانی روستاها و مناطق جنگ زده شهری بعد از 8 سال جنگ تحمیلی بر کسی پوشیده نیست.


سرهنگ حیدری  گفت: بسیج به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای کشور از ظرفیت های فراوانی برای حضور در عرصه های مختلف از جمله عمرانی و محرومیت زدایی برخوردار است و همواره با انجام کارهای عمرانی نسبت به رفع محرومیت اقدام کرده است.


وی با اشاره به تلاش دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران در جهت تضعیف سپاه افزود: دشمن همواره در جهت تضعیف این نهاد مقدس و سربازان امام زمان که از نهضت عاشورا درس گرفته اند اقدام کرده و در این راه از هیچ اقدامی فروگذار نبوده است.

 


فرمانده ناحیه مقاوت دهگلان افزود: محرومان ولی نعمتان نظام جمهوری اسلامی اند و تلاش در راستای زدودن فقر از چهره این افراد هدف اصلی تشکیل بسیج سازندگی است.


فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان گفت: هدف اصلی سپاه و بسیج سازندگی زدودن فقر از چهره محرومان است و دیدار و دلجویی از محرومان و مستضعفا ن را  فضیلتی گرانقدر و ارزشمنددانست.


وی با بیان اینکه رسیدگی به فقرا و نیازمندان یکی از آموزه ها و سفارش های دین مبین اسلام است، تصریح کرد: خدمت رسانی به اقشار نیازمند جامعه از مهمترین اهداف سپاه وبسیج سازندگی است و حضور در بین محرومان و مستضعفان و پیگیری مشکلات آنان یک وظیفه انسانی است.

 


فرمانده سپاه دهگلان افزود: خدمت رسانی به مردم و رفع محرومیت از چهره مناطق دور افتاده کشور و برقراری عدالت اجتماعی از جمله برکات انقلاب اسلامی است که باید قدردان نظام اسلامی باشیم.


وی افزود: سپاه در شرایط سخت و بحرانی در کنار مردم بوده است و درتمام مسئولیت‌هایی که به آن واگذار شده از ارائه خدمات به مردم خصوصا محرومان چشم پوشی نکرده است.


در پایان دیدار فرمانده سپاه دهگلان از مردم محروم روستای سالار آباد با اهداء هدایایی  از آنان دلجویی نمود.

 


منبغ: دهگلان شیدا

انتهای پیام/s.a

یکشنبه 12 دی 1395 | 07:43

کد خبر : 21605

منتشر کننده : الف ق/d

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS