Go Up
kurdtoday
گروه : اجتماعی

مدیرانی که چشمانشان را بر روی این واقعیت زنده بسته‌اند + عکس

مدیرانی که چشمانشان، بر روی این واقعیت زنده بسته‌اند، سایت اداری سنندج، انبوهی از مشکلات، ارباب رجوعان و گلایه هایشان

مدیرانی که چشمانشان را بر روی این واقعیت زنده بسته‌اند و انسان از این همه بی‌تفاوتی این مسئولان رنج می‌برد...

به گزارش کُردتودی، از دور که به آن نگاه می کنیم، انبوه ادارات سنندج در آن قابل رویت است، اما نزدیکتر که می شویم زمین بایر خاکی را می بینیم که از کمترین امکانات رفاهی و امنیتی برخوردار است ، آری منظورمان محوطه ی سایت اداری استان کردستان که در انتهای بلوار جانبازان سنندج واقع شده است، سایتی اداری با مساحت حدود 10 هکتار که از سال 1372 واگذار و هر روزه با این اوضاع میزبان جمع کثیری از ارباب رجوعان در این محوطه است.

 

بی پرده و به دور از هرگونه مقدمه ای، تعارفات مرسوم را ببوسیم و روی طاقچه بگذاریم تا بتوانیم چند کلامی را به حق یا شایدم به ناحق با هم سخن بگوییم.

 


در حال حاضر تعداد زیادی از ادارات یا زمین را خریداری کرده و هنوز اقدام به احداث آن نکرده و یا ساختمان های خود را به صورت نیمه کاره احداث کرده و هنوز تکمیل نکرده اند.


نامشخص بودن خیابان ها، عدم وجود تابلوی ورودی، نبود نگهبان و حراست، عریض نبودن خیابان ها و تراکم بالای ترافیک، نبود پارکینگ، نبود اورژانس، عدم رعایت مسایل امنیتی، حضور معتادان و سگ های ولگرد، نبود فضای سبز و وجود زباله از جمله مهمترین مشکلات این سایت می باشد.


مسلماً به وفور برایتان بیش آمده که برای گرفتن امضایی ،چنان اندرخم یک کوچه بمانید که در دل آرزو کنید ای کاش تا زنده هستید گذرتان به اداره ای نیفتد. اما با وضعیت فعلی که همگی ما به جزء جزء آن اشراف داریم چه باید کرد و اساسا چه راه حلی برای رفع این ناهنجاری و عارضه ای که گریبان اداره های دولتی ما را گرفته اند وجود دارد؟ و از همه مهمتر که به راستی ریشه این عارضه را در کجا می توان جست وجو کرد تا بتوان به درمان آن امیدوار بود؟

 


یکی از ارباب رجوعان ادارات که از وضعیت نابسامان این محوطه گلایه داشت گفت: با وجودی که محل زندگی یک ماهه این معتادان جلو درب ورودی اصلی سایت اداری قرار دارد اما هیچ کدام از مدیران کمترین زحمت را به خود نداده‌اند که این مورد را پیگیری و یا به مسئولان ذی‌ربط اطلاع‌رسانی کنند.


وی گفت: این یک واقعیت دردناک است که چنین مدیرانی چشمانشان را بر روی این واقعیت زنده بسته‌اند که انسان از این همه بی‌تفاوتی این مسئولان رنج می‌برد.


وی افزود: از مسئولانی که در این محوطه هستند می‌خواهم که مشکلات این مرکز را پیگیری و تلاش کنند که گرفتاری های آن هر چه سریع‌تر برطرف شود.


به هر حال، به نظر می رسد مثل همیشه نقش اطلاع رسانی و فرهنگ سازی که بر دوش رسانه های گروهی است بسیار ضروری و حساس است و البته کافی است تا این ارگان ها اراده کند و خواهیم دید که چه نتایج تأثیرگذاری بر جای خواهد گذاشت. انتظار می رود این ارگانها در کنار سایر رسانه ها با انتخاب گزینه ها و روش های مؤثر بتواند گام های مؤثری در کاستن عارضه ای که در سیستم اداری کشورمان حاکم است، بردارد.

 


در پایان باید عرض نمایم که ریشه مشکلات این مردم نه دو بانده شدن جاده هاست و نه مشکلات آب آشامیدنی و کشاورزی و بلکه مشکل اصلی عدم وجود مدیران لایقی است که منصب شان نه بواسطه تعداد رأی شان در فلان صندوق بل بواسطه توانمندی و کارایی شان باشد؛ مدیرانی که جز رایحه ی خوش خدمت بوی دیگری ندهند و اگر کاری را انجام می دهند تنها و تنها بخاطر عمل به وظیفه سازمانی شان باشد نه داشتن نگاه بالقوه شان نسبت به خیال خام وکیل مردم شدن.


حال باید دید آیا خود مسئولین محوطه های جلوی جشمان خود را می بینند ؟!!!

 

منبع: آفتاب دل

انتهای پیام/s.a

شنبه 11 دی 1395 | 12:40

کد خبر : 21588

منتشر کننده : م ر/a

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

تبلیغات

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS

ADS