Go Up
kurdtoday
مشاور عالی ستاد کل نیروهای مسلح در سنندج:گروه : سیاسی

«حماسه 9 دی» فتح الفتوح جنگ نرم از اول انقلاب تاکنون است/ رسالت نخبگان در جامعه، روشن سازی مردم در برابر فتنه های دشمنان است

«حماسه 9 دی» فتح الفتوح جنگ نرم از اول انقلاب تاکنون است/ رسالت نخبگان در جامعه، روشن سازی مردم در برابر فتنه های دشمنان است

مشاور عالی ستاد کل نیروهای مسلح در جمع کردستانی های بابصیرت و آگاه گفت: در کشور ما بیش از آنچه که به تجهیزات نظامی اهمیت داده شود به اتحاد و همبستگی مردم تاکید می شود و دشمن نیز این رافهمیده لذا آن را مورد هدف قرار داده است.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، سردار افشار مشاور عالی ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم 9 دی که امروز صبح همزمان با سراسر کشور در سالن آزادی سنندج برگزار شد گفت: امروز مصادف با روزی است که ملت ایران در امتحان الهی سربلند شد آن هم امتحانی که دشمن با تمام نیرو و قوایش در آن حضور داشت.

 

افشار اظهار کرد: مسلما فتنه و جنگ نرم بسیار سخت تر از جنگ سخت است زیرا فضای فتنه غبارآلود است و ممکن است در آن به جای زدن سینه دشمن، سینه دوست را هدف قرار دهیم و به جای دفاع از میهن از دشمن از دفاع کنیم.

 

وی گفت: در چنین شرایط غبار آلودی باید حقیقت برای مردم روشن شود و در اینجاست که نیازمند بصیرت هستیم.

 

مشاور عالی ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه عنوان کرد: دشمن در فتنه یک جنگ داخلی در کشور به راه می اندازد و هدف اصلی آن ضربه زدن به نظام و در نهایت براندازی نظام است که در فتنه 88 هدف اصلی دشمن نیز در همین راستا بود.

 

افشار بیان کرد: دشمنان نظام در فتنه 88 از یک سو با تمام امکانات و ابزار خود از جمله شبکه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی وارد میدان شده بود و از سویی دیگر با حوادث ساختگی خود در داخل کشور نیز به این فتنه دامن میزد.

 

وی گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون جنگ نرم و فتنه علیه جمهوری اسلامی توسط آمریکای جنایتکار آغاز شده است زیرا با روی کار آمدن نظام اسلامی ، آمریکا منافع زیادی را در ایران از دست داده است.

 

مشاور عالی ستاد کل نیروهای مسلح افزود: جریان نفاق با فتنه هماهنگ می شود و به آن دامن میزند جریان نفاق جریانی است که منافقانه عمل می کند؛ از اسلام دم می زند ولی خلاف آن عمل می کند از مقام معظم رهبری می گوید اما در عمل خلاف تدابیر ایشان عمل می کند و اینگونه است که در فضای جامعه فتنه ایجاد می شود.

 

افشار عنوان کرد: بالاترین خطر برای ملت ایران این است که افرادی که انقلابی بودند و در کنار امام (ره) بودند اکنون موضع مخالف داشته باشند و این خود برای مردم ابهام ایجاد می کند و همین ها فتنه 88 را پیچیده تر کردند.

 

وی در ادامه گفت: رسالت نخبگان در جامعه این است که به روشن سازی مردم اقدام کنند و در برابر فتنه سکوت نکنند و حقیقت امر را برای مردم آشکار کنند.

 

مشاور عالی ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه عنوان کرد: فتنه 88 از قبل برنامه ریزی شده بود و و در واقع تقلب در انتخابات فقط یک اسم رمز بود و تمام گروه های معاند نظام که با یکدیگر مشکل داشتند در این موضوع پشت هم قرا گرفتند تا ضربات بزرگتری را بر این کشور و ملت وارد نمایند.

 

افشار در ادامه گفت: در جریان فتنه 88 شهدای مظلوم زیادی داشتیم و بسیجیان زیادی به شهادت رسیدند اما نیروهای انتظامی و سپاه با صبر در مقابل فتنه گران ایستادند.

 

وی عنوان کرد: در کشور ما بیش از آنچه که به تجهیزات نظامی اهمیت داده شود به اتحاد و همبستگی مردم تاکید می شود و دشمن نیز این رافهمیده لذا آن را مورد هدف قرار داده است.

 

مشاور عالی ستاد کل نیروهای مسلح در پایان افزود: حماسه 9 دی، فتح الفتوح جنگ نرم از اوایل انقلاب تاکنون است که بسیار با عظمت و باشکوه هر سال باید برگزار شود.


انتهای پیام/M.I

کلمات کلیدی

  پنجشنبه 9 دی 1395 | 12:18

  کد خبر : 21536

  منتشر کننده : M.I

  نظرات :

  هیچ نظری ثبت نشده است!

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی
   
     

  مقـالـه / یادداشت

  بیشتر ...

  ADS

  کانال رسمی کردتودی در تلگرام

  سنه بازار

  ADS

  ADS

  ADS

  ADS