Go Up
kurdtoday
فرماندار بیجار عنوان کرد:گروه : سیاسی

حماسه 9 دی قیام ملی علیه دشمنان نظام بود

فرماندار بیجار،حماسه 9 دی ،قیام ملی علیه دشمنان نظام ،کمسیون امور بانوان،مشارکت اجتناعی بانوان ،نقش بانوان در پیشرفت جامعه،آسیب های اجتماعی،استفاده از ظرفیت های شهرستان،ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین بانوان،بیجار بام ایران

فرماندار بیجار با اشاره به حماسه عظیم 9 دی گفت: حماسه 9 دی سال 88 قیام ملی علیه دشمنان نظام بود.

به گزارش کُردتودی، بیژن زندیه صبح امروز در جلسه کمیسیون امور بانوان شهرستان بیجار با هدف برنامه ریزی و هماهنگی مراسمات دهه فجر  که با حضور جمعی از بانوان از ادارات مختلف در سالن شهدای گمنام فرمانداری برگزار شد با گرامیداشت حماسه عظیم 9 دی ،اظهار داشت: حماسه 9 دی قیام ملی مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران علیه دشمنان بود.
 

وی افزود: پیام مهم وماندگار9دی،حماسه بیعت دوباره ملت بامحوریت نظام جمهوری اسلامی،یعنی نظام ولایی ومقام معظم رهبری بود. مردم دراین روززیباترین نوای عاشقانه سرودندونشان دادندکه ولی فقیه،امیردلهاوروح آنهاست.
 

فرماندار بیجار با بیان اینکه نیمی از جمعیت کشور ما را زنان تشکیل می دهند،افزود: نقش تاثیر گذار زنان در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست.
 

زندیه در ادامه بر نقش تشکل های مردم نهاد در شهرستان تاکید کرد و بیان داشت: مهمترین وظیفه تشکل های مردم نهاد فرهنگ سازی حرکت های موثر اجتماعی و نهادینه کردن فرهنگ عام المنفعه در شهرستان است.
 

وی با اعلام این موضوع که متاسفانه نقش بانوان در مشارکت های اجتماعی بیجار کمرنگ است بر تشکیل سمن ها توسط اقشار مختلف بانوان در سطح شهر تاکید کرد.
 

فرماندار بیجار در ادامه با اشاره به افزایش آسیب های اجتماعی در جامعه ،گفت:شیوع فرهنگ های غلط و تبعیت از برخی نابهنجاری ها موجب افزایش آسیب های اجتماعی در جامعه شده است.
 

وی تصریح کرد: از 4 ازدواج فعلی یک مورد آن منجر به طلاق می شود که آماری بسیار اسفناک برای جامعه ما است.
 

زندیه بر افزایش شور و نشاط اجتماعی از طریق برگزاری برنامه های شاد و برگزاری همایش ها و جنگ های شادی و نمایشگاه های ویژه بانوان در شهرستان بیجار تاکید کرد.  
 

فرماندار بیجار همچنین بر افزایش مشارکت بانوان در برنامه های اجتماعی و سیاسی تاکید کرد.
 

وی با اشاره به برخی مشکلات اعتباری در سال گذشته ،افزود: بارها به مسئولین در جلسات مختلف تاکید کرده ام ،کار کردن تنها با پول نیست ،هنر کار کردن در زمان تنگدستی و با کترین اعتبارات است.
 

زندیه در قسمت دیگری از سخنان خود به اقدامات انجام شده عمرانی در طی چند سال گذشته اشاره کرد و بیان داشت: شهرستان بیجار دارای یک هزار و 18 کیلومتر راه روستایی است که تا سه سال قبل 250 کیلومتر آن آسفالت شده بود و در طی سه سال گذشته به میزان 440 کیلومتر دیگر به این میزان افزوده شد.
 

فرماندار بیجار در پایان سخنان خود با تاکید بر اینکه شهرستان بیجار از ظرفیت های خوبی در بخش کشاورزی برخوردار است ،یادآور شد: استفاده بهینه از این ظرفیت ها موجب شکوفایی اقتصادی و اجتماعی شهرستان می شود.


انتهای پیام/a.p

چهارشنبه 8 دی 1395 | 09:16

کد خبر : 21484

منتشر کننده : ط ج/bj

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS