کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

یک منتقد دولت خطاب به معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان؛

کدام خدمتی را در کردستان انجام داده‌اید که مردم از شما تشکر نکرده‌اند؟/ تنها یک طرح عمرانی اجرا‌شده در کردستان را برای مردم بازگو کنید/ مردم همه چیز را می‌بینند و می‌دانند

اظهارات آشناگر در جمع جوانان اصلاح طلب دیواندره، معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان، اقدامات دولت در کردستان

یک منتقد دولت در کردستان گفت: آقای آشناگر معاون محترم سیاسی امنیتی استانداری کردستان کدام خدمتی را در کردستان انجام داده‌اید که مردم از شما تشکر نکرده‌اند؟.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، علیرضا آشناگر چندی پیش در دیدار با تعدادی از جوانان اصلاح‌طلب شهرستان دیواندره با بیان اینکه علیرغم کارها و اقدامات ارزنده انجام شده، دولت مورد هجمه واقع می‌شود، گفت: باید واقع بینانه و با ارائه عدد و رقم از دولت دفاع کنید.

 

او گفته بود: مخالفان در تلاشند تا سطح مطالبات از دولت را بالا ببرند و بالابردن مطالبات کمکی به توسعه استان نمی‌کند!

 

اما یکی از منتقدین دولت تدبیر و امید در استان کردستان در واکنش به اظهارات وی به خبرنگار کُردتودی، گفت: معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان که اخیراً با تعدادی از جوانان اصلاح‌طلب دیواندره‌ای دیدار داشته، گفته است؛ خدمات دولت را منصفانه اعلام کنید. ما هم انتظار داریم این خدمات منصفانه اعلام شود.

 

عباس حسین‌پناهی افزود: اما آقای آشناگر معاون محترم سیاسی امنیتی استانداری کردستان کدام خدمتی را در کردستان انجام داده‌اید که مردم از شما تشکر نکرده‌اند؟.

 

حسین‌پناهی تصریح کرد: شماه بیایید در تلویزیون و رسانه‌ها صریح و منصفانه خدمات این سه سال و چند ماه دولت در کردستان را برای مردم تشریح کنید. آیا واقعا خدماتی داشته‌اید؟

 

این منقد افزود: اینکه در مسائل اقتصادی فاصله بین فقیر و غنی روز به روز بیشتر و بیشتر می‌شود به نظر شما این خدمت رسانی است؟

 

او خطاب به معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: فقط یک طرح عمرانی را برای مردم کردستان نام ببرید که در این مدتی که از عمر دولت تدبیر و امید می‌گذرد در استان کردستان اجرا شده باشد.

 

حسین‌پناهی ادامه داد: در حوزه مسائل فرهنگی چه دستاوردی داشته‌اید؟ آیا نام این را تحول فرهنگی می‌گذارید که یک هفته با پول شورا و شهرداری برای تفریح به بندر انزلی سفر کردید؟.

 

این منتقد دولت تصریح کرد: امروز متأسفانه این آقایان ( مسئولان دولتی ) دچار یک نوع شعارزدگی شده‌اند. آرزوی ما موفقیت دولت است چون موفقیت دولت سربلندی نظام را در برخواهد داشت.

 

وی بیان کرد: امروز انتقاد ما این است که در این مدت بیش از سه سال که از عمر دولت می‌گذرد عملکرد خاصی نداشته‌اید و مردم همه چیز را می‌بینند و می‌دانند.

 

حسین‌پناهی افزود: دولت نه در زمینه توسعه مسائل اقتصادی، نه در زمینه مسائل عمرانی، نه مسائل فرهنگی، نه مسائل آموزشی و نه در هیچ زمینه توسعه و آبادانی کردستان موفقیت و دستاوردی نداشته است.

 

این منتقد گفت: تنها دستاورد دولت در کردستان جابجایی برخی افراد وابسته به یک جناح خاص در ادارات بوده که کاملاً با شعار اعتدال دولت تدبیر و امید در تضاد است و با قاطعیت می‌توان گفت دولت در کردستان در این مدت سه سال و چند ماه تنها مشغول سیاسی‌کاری بوده و است همین!

 

انتهای پیام/a.p

دوشنبه 6 دی 1395 | 11:57

کد خبر : 21428

منتشر کننده : a.p

کردستانی پاسخ دوشنبه 6 دی 1395 | 12:23

0
0

آقای آشناگر شما و استاندار و سایر هم قطاران بی حرکت تان 4 سال است در خواب زمستانی تشریف دارید. از چه چیزی باید تشکر کرد؟ از رییس جمهور گرفته تا خودت نه تنها هیچ خدمتی به مردم کردستان نکردید بلکه به رای هایی که مردم کردستان به عنوان امانت و به امید بهبود اوضاع به صندوق ها ریختند خیانت کردید. مردم کردستان مردمانی قدرشناس هستند ولی شماها اصلا شایسته تشکر نیستید. به نظرم هر چه زودتر از کردستان بروید ضربه ای که به پیکر نحیف این استان وارد می کنید کمتر خواهد بود.

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید