Go Up
kurdtoday
امام جمعه دهگلان:گروه : اجتماعی

تمام مذاهب اسلامی درمقابل تکفیر و فتنه آنان متحد شوند

نماز جمعه,تکفیر,وحدت,استکبار,امام جمعه,مذاب اسلامی,پنج شاخه اسلام

امام جمعه دهگلان گفت: مسلمانان باید در مقابل تکفیریها وفتنه آنان متحد و یکپارچه شوند.

به گزارش کُردتودی،ماموستا یدالله محمدی درخطبه های نماز جمعه دهگلان با اشاره به وحدت مسلمانان گفت: مذاهب خمسه اسلامی  پنج شاخه از درخت تنومند اسلام  هستند که باید درمقابل نفوذ دشمن باهم متحد شوند.


 وی افزود: امروز ه استعمار واستکبار برای  چپاول و غارت اموال مسلمین و نفوذ درمیان آنان را تفرقه و پراکندگی مسلمانان می دانند وبرای این هدف شوم دست به هر جنایتی می زنند.


 امام جمعه دهگلان گفت: امروز و در این شرایط که تمام اطراف ایران اسلامی دچار آتش جنگ و خونریزی توسط اسلام نمایان است برهمه ما لازم و واجب است که به ریسمان الهی چنگ زنند واز تفرقه بپرهیزند.


 ماموستا محمدی گفت: دین مقدس اسلام با تلاش و زحمات بسیاری به دست آمده است وما نباید در مقابل این دین مقدس سهل انگار باشیم باید با تمام قدرت از آن محافظت کنیم تا مورد دستبرد تکفیر قرار نگیرد.


 وی درادامه افزود: دشمنان اسلان درصددند که به این دین مقدس خدشه واردکنند و وانمود کنند که  این دین خشن است و با اسم اسلام از هیچ جنایتی کوتاهی نمی کنند


 وی افزود: متاسفانه مسلمانان بوسیله تبلیغ منفی دشمن به جان هم افتاده اند  ودشمنان دین اسلام  با سوءاستفاده از فرقه مسلمین خیلی راحت به اهدافشان دست می یابند.


ماموستا محمدی  از مسلمانان خواست تا همگی به صورت متحد  ندای وحدت درسراسر جهان اسلام سر دهند وبه دشمن بگویند نمیتوانند به حریم اسلام ومسلمان وارد شوند.


 امام جمعه دهگلان گفت:  تکفیریهای با قتل و کشتار مسلمانان  و راندن آنان از خانه هایشان  باعث نگرانی برای همه مسلمانان شده اند  که چرا باید پیروان اسلام  همیشه دچار رنج وعذاب باشند.

منبع:دهگلان شیدا

 انتهای پیام/s.a

جمعه 3 دی 1395 | 15:37

کد خبر : 21325

منتشر کننده : الف ق/d

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS