کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

به همت يگان حفاظت فرودگاه سنندج/

گلزار شهدای بهشت محمدی(ص) سنندج غبار روبی و عطرافشانی شد

غبار روبی، عطرافشانی، مزار شهدا، بهشت محمدی سنندج، یگاه حفاظت فرودگاه سنندج، پنجم دیماه ،صنعت هوانوردی

مراسم غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدای بهشت محمدی(ص) سنندج به همت يگان حفاظت فرودگاه سنندج برگزار شد.

به گزارش کُردتودی، مراسم غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدای بهشت محمدی(ص) سنندج به همت يگان حفاظت فرودگاه سنندج و به مناسبت پنجم دیماه سالروز استقرار سپاه پاسداران در صنعت هوانوردی غیر نظامی کشور برگزار شد.

 

سرهنگ پاسدار کیومرث رمضانزاده فرمانده يگان حفاظت فرودگاه سنندج در این مراسم گفت: استکبار جهانی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دست به هر اقدامی زد تا انقلاب اسلامی نتواند روی پای خودش بایستد؛ از تجهیز گروه های معاند تا نشان دادن چراغ سبز به رژیم بعث عراق برای حمله به ایران اسلامی از جمله توطئه های دشمنان انقلاب بود.

 

فرمانده يگان حفاظت فرودگاه سنندج افزود: استکبار جهانی در مرحله بعد، اقدامات تروریستی و از میان برداشتن شخصیت ها و چهره های انقلابی را به مزدوران داخلی دیکته کرد. البته تمام این نقشه ها با حضور مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی نقش بر آب شد.

 

رمضانزاده با اشاره به استمرار توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی اظهار داشت: استکبار جهانی هر اقدامی را که می توانست امنیت ایران اسلامی را زیر سؤال ببرد سرلوحه برنامه های خود قرار می داد، به نحوی که با دست درازی به سمت صنعت هوانوردی ایران اسلامی می خواست نام ایران را به عنوان یک کشور ناامن در جهان مطرح کند. این توطئه دشمن در سال 1363 آغاز شد، ولی با حکم حکومتی امام خمینی(ره) مبنی بر استقرار سپاه پاسدران در صنعت هوانوردی غیر نظامی کشور و تأمین امنیت هواپیماهای غیر نظامی خنثی و نقش بر آب شد.

 

وی با اشاره به موفقیت های سپاه پاسداران در تأمین امنیت صنعت هوانوردی غیر نظامی کشور گفت: قبل از استقرار سپاه در صنعت هوانوردی غیر نظامی کشور چندین مورد هواپیما ربایی انجام شد، ولی بعد از استقرار سپاه در صنعت هوانوردی غیر نظامی کشور علی رغم اقدامات و خرابکاری های معاندین، حتی یک مورد هواپیما ربایی هم صورت نگرفت و این یکی از افتخارات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و به حمد خداوند گارد امنیت پرواز جمهوری اسلامی ایران در میان سایر کشورها به عنوان گارد آهنین شناخته می شود.

 

فرمانده يگان حفاظت فرودگاه سنندج با اشاره به جان فشانی شهدای انقلاب اسلامی ابراز داشت: کارکنان يگان حفاظت فرودگاه سنندج در سالروز استقرار سپاه پاسداران در صنعت هوانوردی غیر نظامی کشور در گلزار شهدای بهشت محمدی(ص) سنندج حاضر شده اند تا یک بار دیگر با امام شهیدان(ه) و شهیدان جان بر کف انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنند.

 

منبع: پیشمرگ روح الله

 

انتهای پیام/a.p

پنجشنبه 2 دی 1395 | 12:41

کد خبر : 21316

منتشر کننده : الف ر/p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید