Go Up
kurdtoday
مسئول واحد جوانان ونوجوانان مرکز بهداشت کامیاران خبر داد:گروه : اجتماعی

برگزاری همایش پیشگیری از رفتارهای پرخطر با محوریت ایدز و هپاتیت

همایش اجتماعی،رفتارهای پرخطر، شبکه بهداشت کامیاران، سلامت رفتاری جوانان، ایدز و هپاتیت

مسئول واحد جوانان ونوجوانان مرکز بهداشت گفت: از مهمترين گروه های سنی درمعرض خطر نوجوانان و جوانان مي باشند وآگاهی به آنان در زمينه کنترل و پيشگيري از ايدز و دیگر بیماری ها جز ضروريات آموزشی وبهداشتی تمام کشورهاست.

به گزارش کُردتودی، مسئول واحد جوانان ونوجوانان مرکز بهداشت کامیاران از برگزاری همایشی تحت عنوان پیشگیری از رفتارهای پرخطر با محوریت ایدز و هپاتیت خبرداد.

 

میترا گشگی دراین باره اظهارداشت: با توجه به بروز انواع رفتارهای پرخطر در میان جامعه و بخصوص گروه های سنی نوجوانان و جوانان، همایش پیشگیری از این گونه  رفتارها با محوریت شناخت ایدز و هپاتیت برگزار مکی شود.

 

وی در تشریح موضوع همایش عنوان نمود: از مهمترين گروه های سنی درمعرض خطر نوجوانان و جوانان می باشند وآگاهی به آنان در زمينه کنترل و پيشگيری از ايدز و دیگر بیماری ها جز ضروريات آموزشی وبهداشتی تمام کشورهاست.

 

گشکی اضافه کرد: براي اجتناب از آلودگي به ايدز و دیگر موارد بیماری شناخته شده در میان این گروه های سنی، باید در برابر تعارفاتی چون سيگار، مواد مخدر،‌ شرکت در مجامع خطرناک،‌ وسوسه در انجام کارهاي ناسالم مقاومتی وجود داشته باشد.

 

مسئول واحد جوانان ونوجوانان مرکز بهداشت درباره محور دیالوگی همایش و سخنرانان آن ابراز داشت: بحث های همایش بیشتر حول مسائل شناخت و پیشگیری رفتارهای پرخطر می باشد ودکتر شیرزاد سیفی مسئول مرکز مشاوره بیماری های رفتاری دانشگاه علوم پزشکی کردستان و دکتر خالد رحمانی مسئول برنامه ایدز در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان مباحث خود را در این زمینه بیان خواهند کرد.

 

گشکی با اشاره به زمان ومکان همایش خاطرنشان کرد: همایش پیشگیری از رفتارهای پرخطر در نوجوانان و جوانان روز سه شنبه هفته جاری در ساعت 9 و30 دقیقه و در تالار اجتماعات سپاه کامیاران برگزار می شود و شرکت برای عموم شهروندان آزاد می باشد.

منبع:شاهوخبر

انتهای پیام/S.A

یکشنبه 28 آذر 1395 | 13:06

کد خبر : 21199

منتشر کننده : الف ف/sh

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS