کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دولت تدبیر و امید سه سال از عمر خود را در چالش مانکن سپری کرد!

دولت تدبیر و امید، چالش مانکن، تمام مشکلات ایجاد شده در دولت تدبیر و امید، روحانی و عملکرد دولت تدبیر و امید

چالش مانکن در دولت تدبیر و امید سه سال است که با حضور وزرای کابینه روحانی در حال اجرا است.

به گزارش کُردتودی، در دولت تدبیر و امید با وجود اینکه در حال نزدیک شدن به زمان پایانی عمر این دولت هستیم، اما هنوز اقدامی ارزشمند و یا کاری سودمند که به نفع مردم و ملت ایران باشد را شاهد نبوده ایم.


دولت تدبیر و امید تمام عمر خود را سر به زیر برف کرده و نتوانست هیچ کدام از وعده های خود را عملی کند، تمام شعارهای این دولت در هاله ای از نور مانده و وزرا نیز خود را به خواب زده بدون اینکه هیچ کاری از آنها سر زده باشد.


بیشترین آمار حقوق های نجومی مدیران دولت در وزارت بهداشت دولت تدبیر و امید سرداد.


همچنین قرارداد با شرکت های بدنام نفتی، تحقیر توانمندی های تولید داخلی با تعبیر کالاهای ایرانی به آبگوشت و قورمه سبزی، واردات کالاهای به ویژه خودروهای میلیارد، بیشتر شدن تعداد بیکاران و عدم توفیق در اجرای طرح های اشتغالزایی، مزخرف خواندن پروژه مسکن مهر، عدم ساخت و تحویل واحدهای مسکن به بیش از یک میلیون خانوار، کشته شدن 44 نفر در حادثه برخورد قطار به دلیل سوء مدیریت از دیگر مواردی است که در دولت تدبیر و امید به وضوح نادیده گرفته شدند.


تمدید تحریم های ایران پس از 3 سال مذاکره با آمریکا، افزایش نرخ دلار به 4000 تومان و عمیق تر شدن رکورد اقتصادی،  ناتوانی در جلوگیری از آلودگی هوا که طی آن 412 نفر جان خود را از دست دادند همگی از جمله مواردی است که در این مدت کاملا دست نخورده باقی مانده است.


جالب این است که در تمام این مدت رئیس جمهور و تمام وزرای وی تمام مسئولیت های که بوده و تمام مشکلات ایجاد شده را به گردن دولت قبل انداخته و خود را از جواب دادن و زیر بار مسئولیت رفتن ساقط کردند.


فساد 8 هزار میلیاردی در صندوق ذخیره فرهنگیان، دفاع از نجومی بگیران، ذخیره نظام خواندن افرادی چون صفدر حسینی، رساندن کشور به رکود بی سابقه، سقوط وضعیت معیشتی مردم و وعده های بدون نتیجه برای دوران پسابرجام همگی از جمله شاهکارهای است که در دولت تدبیر و امید با حضور وزرای مانکنی کابینه روحانی ثبت شد!

انتهای پیام/

یکشنبه 28 آذر 1395 | 11:55

کد خبر : 21192

منتشر کننده : S.A

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید