کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

سرقت ژنتیکی از ملت ایران با یک کلیپ، کلید خورد!

سرقت ژنتیکی از ملت ایران، اطلاعات ژنتیکی هر فرد، شخصی ترین اطلاعات هر شخص، سوء استفاده از بازیگران توسط مرکز جمع آوری اطلاعات ژنتیکی، تبلیغات هنرپیشگان ایرانی در شبکه های ماهواره ای

این روزها یک کلیپ در شبکه های اجتماعی و ماهواره ای به سرعت در حال پخش شدن است.

به گزارش کُردتودی، کلیپی که از زبان هنرمندان و هنرپیشگانه ایرانی که ملت و مردم را تشویق به فروختن ارزان قیمت یک شناسنامه، یک منبع کامل و جامع از اطلاعات شخصی و فردی می کند!


طبق اعلام مرکز سی دی سی آمریکا دو سوم جمعیت جهان اضافی بوده و باید برای رفاه حال دیگر افراد جمعیت از بین بروند!


بنابراین تولید بیماری های زنتیکی و نیز اقدامات نظامی می تواند در این حوزه موثر باشد و رقم بالای از جمعیت را از بین ببرد، اما مهمترین گزینه، بی سر و صداترین و در عین حال ارزانترین راه، برای نابودی جمعیت اضافی جهان تولید بیماری های ژنی است، بیماری های که ژنتیک یک جمعیت خاص را تحت تاثیر قرار داده و در کم کردن جمعیت موثر واقع خواهد شد.


بیماری های ژنتیکی که روی ژن افراد تاثیر خواهد گذاشت و به راحتی می تواند یک قومیت و یا یک ملیت خاص را تهدید کند.


در کلیپ پخش شده در رسانه های مجازی و شبکه های ماهواره ای که از ملت ایران توسط برخی هنرمندان خواسته می شود نمونه های بزاق خود را برای مبارزه با سرطان به یک مرکز تحقیقات بیماری و دارویی در فرانسه ارسال کنند، کاری که پشت پرده هایی دارد!


پروژه عظیم تحقیقاتی که احتمالا رژیم صهیونیستی حامی و اسپانسر اصلی آن است، با بودجه کم و صرف هزینه ای ناچیز به خواسته خود یعنی نابودی و برداشتن ملت ایران از راه خود می رسد.


اما باید در نظر داشت که برای کمک به بیماران مختلف و خصوصا برای کمک به بیماران سرطانی باید به نمونه های از خود این بیماران و جمع آوری ژن خود این افراد رسید نه تشویق افراد سالم به ارسال نمونه های نرمال!


ژن هر فرد مانند شناسنامه و اثر انگشت هر فرد محرمانه و منحصر به فرد بوده و هر قومیت و خاصتا هر ملتی دارای یک ژن خاص و منحصر به فرد با ضعف ها و نقاط قوت منحصر به فرد است.


دشمنان با درخواست از ملت ایران برای ارسال نمونه های کوچک بزاق و ترشحات بدن خود در واقع در تلاش هستند که به بانک ژنتیکی ایرانیان برسند.


دستیابی به شناسنامه ژنتیکی هر فرد می تواند کاربردهای تجاری، دفاعی و حتی تهدیدرسان در جهت تهدید آسیب رسان به او باشد.


همان گونه که اطلاعات شخصی هر فرد محرمانه بوده و باید محافظت شود، اطلاعات ژنتیکی نیز به همان مقدار و حتی بیشتر نیازمند مراقبت است، با این تفاوت که برعکس شناسنامه المثنی ندارد!


در واقع کشف نقاط ضعف ژنتیکی می تواند تهدیدی برای سلامت جامعه و امنیت ملی کشور باشد، تهدیدی خطر آفرین که می تواند یک نژاد را به کلی نابود کند.


در کشور ایران نزیک به 17 نژاد متفاوت وجود دارد که اطلاعات خاص و مختلف هر کدام از این نژادها و قومیت ها می تواند منابع اصلی برای دستیابی به نقاط ضعیف و قوت ملت ایران باشد، چرا که ضعف ها و در نتیجه آسیب های وارده به هر ژن می تواند به شدت آسیب زا باشد.


این سرقت ژنتیکی یک کار غیرقانونی است که به سادگی می تواند نقشه ژنتیکی یک ملت را در اختیار دشمنان قرار دهد و با فروش آسان و بدون هزینه نمونه های زیستی و ژنتیکی، اطلاعات حیاتی را معامله کند!

انتهای پیام/

پنجشنبه 25 آذر 1395 | 12:24

کد خبر : 21148

منتشر کننده : S.A

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید