کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کردستان:

رئیس دانشگاه کردستان توانایی تشخیص جبهه انقلاب و جبهه مخالف انقلاب را ندارد

دانشگاه کردستان, مخالفت, مسئولین دانشگاه, برنامه 16 اذر, تریبون ازاد, بسیج دانشجویی

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کردستان گفت: متاسفانه امسال تریبون آزاد بسیج دانشجویی در روز ۱۶ آذرماه جاری دانشگاه کردستان لغو و با مخالفت مواجه شد اما با سخنرانی محکوم فتنه در دانشگاه کردستان موافقت شد دلیل این کار این است که واقعا رئیس دانشگاه کردستان توانایی تشخیص جبهه انقلاب و جبهه مخالف انقلاب را ندارد و تنها چیزی که به آن فکر می‌کنم همین است.

به گزارش کُردتودی، به نقل از کرددانش،سید سیروان ابراهیمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کردستان در ارتباط با عدم موافقت مسئولین دانشگاه کردستان با برگزاری تریبون آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار کُرددانش گفت: متاسفانه تریبون آزاد بسیج دانشجویی که قرار بود در روز 16 آذرماه جاری در دانشگاه کردستان برگزار شود لغو شد و اجازه برگزاری آن را ندادند.

 

وی افزود: از روز 6 آذر ماه امسال نامه‌ای از سوی بسیج دانشجویی در رابطه با برگزاری چندین برنامه به دانشگاه کردستان ارجاع داده شده است که یکی از آنها  برنامه برگزاری تریبون آزاد بسیج دانشجویی دو ساعت بعد از مراسم روز دانشجو بود که با مخالفت مواجه شد.

 

ابراهیمی ادامه داد: روال دانشگاه کردستان به این صورت است که هر دو هفته یک بار باید شورای نظارت تشکیل شود تا برنامه‌ها در آن شورا مطرح و بعد از تصویب برنامه‌ها اجرا شود اما متاسفانه دوشنبه هفته قبل شورای نظارت تشکیل نشد و عقب افتاد و قرار بر این بود که در روز شنبه 13 آذرماه جاری شورای نظارت تشکیل شود که بعد از جلسه موافقت نشد.

 

وی گفت: اما در همان روز شنبه 13 آذرماه از سوی انجمن اسلامی دانشگاه کردستان «محسن رهامی» برای حضور در جمع دانشجویان دانشگاه کردستان دعوت شد و «فردین اخلاقیان رئیس دانشگاه کردستان» به صورت فوری شورای نظارت را بدون حضور دیگر اعضاء تشکیل داد و در بیست دقیقه برنامه آنها را تصویب کرد.

 

ابراهیمی افزود: البته انجمن اسلامی دانشگاه کردستان برای برگزاری جلسه و سخنرانی «محسن رهامی» از هفته قبل و بدون آنکه شورای نظارت تشکیل شود تبلیغات خود را در سطح دانشگاه انجام داده بود.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کردستان تاکید کرد: پس از این اقدام شخصاً به رئیس دانشگاه کردستان مراجعه کردم و خواستار تصویب برنامه تربیون آزاد بسیج دانشجویی در روز 16 آذرماه شدم که گفتند لازم نیست برنامه تریبون آزاد بسیج دانشجویی برگزار شود و خود دانشگاه برای روز دانشجو برنامه دارد.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کردستان گفت: تمام کارهای تربیون آزاد در راستای اهداف نظام بود اما متاسفانه با اجرای این برنامه از سوی مسئولان دانشگاه کردستان موافقت نشد ولی با برنامه سخنرانی کسی که از محکومین فتنه بوده و زندانی کشیده در بیست دقیقه موافقت می‌شود .

 

وی گفت: دلیل این کار این است که واقعا رئیس دانشگاه کردستان توانایی تشخیص جبهه انقلاب و جبهه مخالف انقلاب را ندارد و تنها چیزی که به آن فکر می‌کنم همین است.

 

انتهای پیام/a.p

سه شنبه 16 آذر 1395 | 07:37

کد خبر : 20862

منتشر کننده : الف ک/kd

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید