Go Up
kurdtoday
گروه : اجتماعی

تعاونی مسکن شهرداری چه خبر؟!

تعاونی مسکن شهرداری چه خبر؟!

یک زمانی که جوانتر و قوی تر بودیم تصمیم گرفتیم با یکی از دوستان به دفتر تعاونی مراجعه و برای گرفتن حقمون اقدام کنیم...

به گزارش کُردتودی، چون به زعم خودمان گرفتن یک قطعه زمین برای هر کدام حد اقل خواسته ما بود و کامل هم مبلغ رو پرداخت کرده بودیم.

 

صبح روز موعود فرا رسید و هر دوی ما در محل دفتر تعاونی حضور پیدا کردیم و درخواست خود را مطرح نمودیم .

 

با یک قطعه برای هر دوی ما به شرط و شروطهایی موافقت شد و در پاسخ قطعه دوم یکی از دوستان اعضای هیئت مدیره اظهار فرمودند که خون هر یک از شما با حساب و کتاب ما و به نرخ روز میشود یک قطعه زمین در فلان موقعیت.

 

و در صورت ادامه بحث شما کاملا مختار هستید معامله کنیم .راستش از این بیان رک و صادقانه آن همکار هیئت مدیره خرسند بودم و با محاسبات خودم هم منطبق بود و  با توجه دیه یک فرد بالغ و عاقل در آن زمان و مبلغ قطعه زمین مورد اشاره متوجه دقت تعاونی مسکن شهرداری در انجام محاسبات شدم .

 

و تا حدود زیادی خیالم از انضباط مالی و دقت هیئت مدیره محترم راحت شد .از طرفی یک سوال به ذهنم خطور کرد و اینکه نحوه از میان برداشتن ما با چه تاکتیکی خواهد بود. با ماشین اگر باشد دیه را بیمه خواهد داد و آنها حتی قطعه زمین را هم هزینه نخواهند کرد.

 

اما در بدترین شرایط ممکن برای تعاونی این بود که آنها متهم به قتل هم به بشوند باز با رضایت بازماندگان متوفی و دریافت دیه یا قطعه زمین باز تعاونی برنده خواهد شد.

 

چون پسرهای ما عاشق پول و خریدن ماشین لوکس بودند و قطعا معامله انجام میشد و از خیر مبلغ نمی گذشتند و خون ما کاملا پایمال میشد "پاسخهای دقیق و توضیحات روشن دوستان مسئول تعاونی مسکن در آن زمان که با حوصله و در کمال ادب و احترام به تمامی سوالات ما پاسخ داده شد را هرگز فراموش نخواهم کرد .

 

حتی محاسبه میزان دیه و تهاتر نمودن با یک یا چند قطعه زمین را برای ما با دقت تشریح نمودند .تعداد کل قطعات از زمان تاسیس تعاونی و تعداد دقیق اعضا و مبالغ دریافتی و کم و کیف انتخابات و تشریح جزئیات کار تعاونی ... .

 

شماره حسابهای تعاونی جهت کنترل واریز مبالغ و....در نهایت از اینکه بنده یک مقداری به عملکرد تعاونی مسکن مشکوک بودم و به طرح سوالاتی پرداختم عذر خواهی و محل را ترک نمودیم.

 

اما با گذشت سالیان متمادی از آن زمان به قصد مطرح نمودن چند سوال دیگر انشالله با دوستان هیئت مدیره ملاقاتی خواهیم داشت بی شک مانند گذشته پاسخ آنها قانع کننده باشد و این شک و شبهه ما برای همیشه پایان یابد و دعای خیر اعضای تعاونی مسکن و همکاران زحمت کش شهرداری بدرقه راه انها شود.

 

ارسالی از: نبی کمانگرپور

انتهای پیام/M.I

شنبه 29 آبان 1395 | 10:04

کد خبر : 20489

منتشر کننده : M.I

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS

ADS

ADS