کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیرکل بانوان استانداری کردستان تاکید کرد:

لزوم تهیه بانک جامع اطلاعات زنان نخبه در کردستان

مدیرکل بانوان استانداری کردستان ، سومین نشست فصلی، مشاورین فرمانداران کردستان، بانک اطلاعاتی زنان ، بانوان کارآفرین

مدیر کل امور بانوان استانداری کردستان بر لزوم تهیه بانک جامع اطلاعات زنان نخبه استان تاکید کرد.

به گزارش کُردتودی، لیلا آژیر مدیر کل امور بانوان استانداری کردستان درسومین نشست فصلی مشاورین فرمانداران که در سنندج برگزار شد ضمن ابلاغ سیاستهای وزارت کشور به لزوم برنامه ریزی جهت برپا نمودن اوقات فراغت دختران و زنان روستایی بر تهیه شناسنامه سلامت بانوان در سطح شهرستان ها و ارتقای وضعیت فرهنگی مهد های کودک تاکید نمود.


 وی با اشاره به اینکه بانک اطلاعاتی زنان کارآفرین ، زنان نخبه و مادران نمونه استان در حال به روزرسانی و تکمیل اطلاعات می باشد خواستارارسال به موقع اطلاعات زنان شاخص و سرآمد شدند.


وی بر ضرورت تهیه بانک اطلاعات جامع زنان نخبه و فرهیخته کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد و گفت: امیدواریم با همکاری و همراهی مدیران اجرایی دستگاه‌ها بتوان نسبت به جمع‌آوری و تهیه بانک اطلاعاتی اقدام مناسبی صورت گیرد.

 

آژیر بر ضرورت همکاری سازمان‌ها، نهادها و تشکل‌های مردم نهاد در تهیه و جمع‌آوری اطلاعات زنان تاکید کرد و گفت: با تهیه این بانک اطلاعاتی می‌توان از توانمندی‌های هر یک از بانوان در صورت لزوم بهره برد و از استعدادهای آن‌ها در حوزه‌های مختلف بهره‌برد.


وی افزود: برای استفاده کردن زنان در پست‌های مختلف مدیریتی نیازمند تهیه بانک اطلاعات جامع زنان هستیم و با تمام توان و همراهی نهادها و دستگاه‌ها سعی در جمع‌آوری بانک اطلاعات جامع زنان نخبه و فرهیخته داریم.


وی در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن اعلام برنامه های کنگره ملی زنان موفق ایران و همایش زن،رسانه وخانواده خواستار همکاری هرچه بیشتر مشاورین در برنامه های شاخص مذکور که محوریت آنان ارتقاء مدیریت و رهبری زنان وتقویت رویکرد رسانه ها به موضوع زنان و خانواده و ظرفیت سنجی و ارزشگذاری و ترغیب فعالان رسانه ای و خبرنگاران  حوزه زنان و خانواده شد.

منبع: آفتاب دل

انتهای پیام/S.A

پنجشنبه 20 آبان 1395 | 10:54

کد خبر : 20295

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید