کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

بیانیه اساتید دانشگاه پیام نور بیجاربه مناسبت 13 آبان؛

سیزدهم آبان نقطه عطفی در تاریخ ملت ایران است

سیزده آبان، بیانیه، استید دانشگاه پیام نور بیجار، آمریکا

سیزدهم آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز استکبار ستیزی تنها یک رویداد تاریخی نیست بلکه نقطه عطفی است در تاریخ ملت ایران که مسیر آینده را به درستی ترسیم نمود . رخدادی که هر برهه و اتفاق آن نشانی است از پایداری ، فداکاری و جهاد علیه طاغوتیان زمان.

به گزارش کُردتودی، اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور بیجار به مناسبت 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی بیانیه ای به شرح زیر صادر نمودند.

 

سيزدهم آبان ماه سالروز شهادت جمع کثيري از دانشجويان، روز ملي مبارزه با استکبار جهاني، تسخير لانه ي جاسوسي آمريکا توسط دانشجويان پيرو خط امام و برملاشدن سياست ها و نيرنگ هاي استکبار جهاني عليه ايران اسلامي را دوباره براي ملت جان بر کف ايران زنده مي کند. استکبار جهاني که با در اختيار داشتن بزرگ ترين شبکه ي رسانه اي دنيا، از رويارويي با ملت ايران طرفي نبسته است؛ اينک با شيوه هاي جديد در ابعاد گوناگون به جنگ رواني روي آورده و جوانان و خانواده ها را نشانه رفته است.


سیزدهم آبان ماه نماد انقلابي به پيش آهنگي نسلي نو و راهبري پيری مدبر است كه رهروانش بر گلدسته‌هاي رفيع خاكش اذان شهادت سر داده‌اند. يادآور حماسه بزرگ مرداني است كه جاودانگي استكبار ستيزي و استبدادگريزي اسلام ناب را در پس نفرت از وطن‌فروشي و بيگانه‌پرستي به بار نشسته‌اند

.

سیزدهم آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز استکبار ستیزی تنها یک رویداد تاریخی نیست بلکه نقطه عطفی است در تاریخ ملت ایران که مسیر آینده را به درستی ترسیم نمود . رخدادی که هر برهه و اتفاق آن نشانی است از پایداری ، فداکاری و جهاد علیه طاغوتیان زمان.

 

سیزدهم آبان در حافظه ي تاريخي ملت غيور ايران همواره با استكبارستيزي و دشمني با اين تروريست بالذات دولتي، آمريكاي جهانخوار، همراه بوده است. مردم خداجوی ایران اسلامی با اقتدا به امام حسین (علیه السلام)، به رخ جهانیان کشانده اند که هیهات من الذلة؛ حاشا که ما زير يوغ استكبار جهاني و نوچه های لاابالی آن در منطقه و جهان برويم.
 

سيزدهم آبان به همه مستضعفان آموخت كه مي‌توانند چپاولگران را به زباله‌دان تاريخ بسپارند، مي‌توانند هويت خود را با نفي قدرت‌هاي استعماري تعريف كنند و در يك كلام با به ارمغان آوردن غروري مقدس و حماسه آفرين به آنها آموخت كه ديوار ظلم و ستم شكستني است.
 

در آخر ما دانشجويان و اساتید بسيجي با گراميداشت اين روز بزرگ به جهانيان اعلام مي‌داريم كه نسل سوم انقلاب يعني فرزندان همان كساني كه ديروز آن حماسه بزرگ را آفريدند با پيروي از رهبري حكيم و دانشمند خود ذره‌اي از آرمان‌هاي انقلاب و در راس آنها استكبار ستيزي و استقلال طلبي كوتاه نيامده و نمي‌آييم و با برگزيدن مطالبات رهبري به عنوان نقشه راه حركت در مسير نيل به حكومت جهاني مهدي (عج) به مبارزه همه‌جانبه با ظلم و ظالم در سراسر دنيا ادامه مي‌دهيم و با پیروی از آیه ی شریفه ی "واعتصموا بحبل الله جمیعا" و لا تفرقوا..."  تحت فرمان رهبر معظم انقلاب همچنان در کنار هم برادرانه مي مانيم و کج فکری گروه های تندرو مذهبی که دست نشانده رژیم استکباری هستند و تمامی این کشت و کشتار ها و تفرقه افکنی ها را محکوم می نمائیم و همواره با وحدت کامل با اقتداء به ولایت، به مسیر رشد و اعتلاء کشور ادامه خواهیم داد

.
وان الارض یرثها عبادی الصالحون

 

منبع خبر: بیجار بام ایران

 

انتهای پیام/

چهارشنبه 12 آبان 1395 | 15:00

کد خبر : 20048

منتشر کننده : ط ج/bj

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید