کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

فرمانده نیروی انتظامی دهگلان در مسجد جامع این شهر:

احساس امنیت مهمتر ازمقوله امنیت است

امنیت,نیروی انتظامی,هفته ناجا,جلو گیری از آسیب اجتماعی,دفاع مقدس,احساس امنیت

فرمانده نیروی انتظامی دهگلان در مسجد جامع این شهر گفت: احساس امنیت مهمتر ازمقوله امنیت است.

به گزارش کُردتودی،شیرزاد عزیزی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و هفته ناجا اظهار داشت: امروز آسایش و امنیت کشورایران اسلامی مرهون زحمات و از خود گذشتگی شهدا ، ایثارگران و جانبازان این مرزو بوم است.


 وی افزود:نیروی انتظامی به عنوان خادمان  افتخار خدمتگزاری به مردم شهید پرور این شهرستان رادارد وامیدوارم با همدلی ویکپارچگی بتوانیم در مقابله با آسیبها  وتهاجمات فرهنگی مردم شهرستان ما رایاری دهند.


فرمانده نیروی انتظامی دهگلان گفت: شعار امنیت هرسال درهفته ناجا بوده که این نشان از امنیت در جامعه اسلامی واهمیت آن درهمه عرصه ها آشکار است.


عزیزی درادامه افزود:نیروی انتظامی نیازمند همکاری مردم برای برقراری ایجاد امنیت است ورکن اصلی امنیت خود مردم هستند.


وی درادامه گفت: احساس امنیت مهمتر ازمقوله امنیت است اگر درجامعه ای احساس امنیت نباشد تمام مولفه های اجتماعی،اقتصادی،فرهنگی وآموزشی زیر سوال می رود.


وی درادامه گفت: اخلال  و ناامنی درجامعه باعث اخلال درسرمایه گذاری ، توقیف سرمایه و عدم شکوفایی اقتصاد می شود.


فرمانده نیروی انتظامی گفت:پلیس درراستای احساس امنیت تلاش می کند وخود را موظف میداند که درتمام عرصه ها اجتماع به عنوان یک سازمان مقتدر ایفای نقش داشته باشد.


وی  یادآور شد: نیروی انتظامی برای برقراری امنیت در کشور همچون همیشه برنامه ریزی کرده و تلاش می کند تا اجازه ندهد احدی فکر تهدید و ایجاد ناامنی در ایران اسلامی را به ذهن خود بیاورد.


وی با اشاره به امنیت مطلوب کشور در همه عرصه ها تاکید کرد: این امنیت به واسطه مجاهدت های نیروهای مسلح، انتظامی و نظامی، قضایی و اطلاعاتی و امنیتی و به برکت خون مطهر شهدای گرانقدر بدست آمده و همه باید برای تداوم آن تلاش و جانفشانی کنیم.


عزیزی گفت: اگر نگاهی به کشورهای اطراف خود داشته باشیم قدر نعمت امنیت در کشور را بیشتر می دانیم و مصمم می شویم این امنیت را حفظ و از آن پاسداری کنیم.


منبع:دهگلان شیدا

انتهای پیام/s.a

شنبه 10 مهر 1395 | 06:02

کد خبر : 19169

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید