کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

معاون فرهنگی دانشگاه کردستان تغییر کرد/ خوشنوازی منصوب شد

انتصاب, دانشگاه کردستان, روشن خوشنوازی, معاون فرهنگی, معاون اجتماعی, صفی زاده, گروه شیمی, حکم

رئیس دانشگاه کردستان طی حکمی دکتر روشن خوشنوازی را به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه معرفی کرد و از تلاش های حجت الاسلام محمود صفی زاده تقدیر شد.

به گزارش کُردتودی، رئیس دانشگاه کردستان طی حکمی دکتر روشن خوشنوازی را به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه معرفی کرد و از تلاش های حجت الاسلام محمود صفی زاده تقدیر شد.

 

روشن خوشنوازی عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان و استادیار گروه شیمی است که در کارنامه خود ریاست دانشکده علوم پایه دانشگاه کردستان را از سال 90 الی 93 دارد.

 

متن کامل این حکم به شرح زیر است:

 

برادر ارجمند و گرامی جناب آقای دکتر روشن خوشنوازی

سلام علیکم

 

 نظر به تجارب ارزنده و مدیریتی، تعهد، تقوی و اهتمام در امور فرهنگی و معرفتی و با عنایت به آیین نامه مدیریت جامع دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی به موجب این حکم و با حفظ سمت آموزشی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه منصوب می گردید.

 استحضار دارید حوزه فرهنگ گستره ی وسیعی از تجلیات متنوع اجتماعی را در بر میگیرد از طرفی مجموعه دانشجویان عزیز در گذار سن نوجوانی و جوانی بسیاری از متمنیات و آمال و آرزوهای خود را در پروسه برنامه های علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی شکل می بخشند. قطعاٌ مدیریت این تنوع و تکثر همراه با شور جوانی دانشجویان مدیریتی صابر، خلاق، عملگرا، عادل و آگاه بر امر فرهنگ را می طلبد که خوشبختانه دروجود جنابعالی شکل و قوام یافته است.

 امید است با کمک خداوند متعال و همکاری و همدلی سایر همکاران هیأت علمی، مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویان در مسیر پیشبرد اهداف فرهنگی دانشگاه و انجام مسئولیت های محوله موفق و مؤید باشید

توفیق جنابعالی را در راه خدمتگزاری به نظام جمهوری اسلامی از حی لایزال خواهانم

فردین اخلاقیان طاب

رئیس دانشگاه

منبع: کُرددانش

انتهای پیام/s.a

سه شنبه 6 مهر 1395 | 08:10

کد خبر : 19097

منتشر کننده : الف ک/kd

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید