کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

رییس مجمع عالی بسیج شهرستان قروه:

امروز به برکت خون شهیدان دشمن جرات جسارت به مرزهای ایران اسلامی را ندارد/راه اندازی قرارگاه اقتصاد مقاومتی در اولویت است

ایران اسلامی،دفاع مقدس،هفته دفاع مقدس،مجمع عالی بسیج،مجمع عالی بسیج شهرستان قروه،برنامه های هفته دفاع مقدس،جعفر کاوه

رییس مجمع عالی بسیج شهرستان قروه گفت: تهدیدات دشمن تهدیداتی توخالی و پوچ است و دشمن خود به خوبی می داند که در جنگ نظامی نخواهد توانست در برابر ایران اسلامی بایستد.

به گزارش کُردتودی، جعفر کاوه در همایش مجمع عالی بسیج شهرستان قروه که پیش از ظهر امروز و به مناسبت هفته دفاع مقدس در قروه برگزار شد اظهار داشت: انقلاب اسلامی در زمانی به وجود آمد و بر رژیم طاغوت پیروز شد که 2 تفکر و 2 قدرت در جهان وجود داشت و همه کشورهای جهان را بین خود تقسیم نموده بودند و هیچ تفکری خارج از این 2 تفکر اجازه ظهور نداشت.

 

وی افزود: در چنین شرایطی تفکری در ایران به وجود آمد که دقیقا مخالف هر دو تفکر شرق و غرب بود و با رهبری های پیامبر گونه امام خمینی (ره) با شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی به وجود آمد.

 

رییس مجمع عالی بسیج شهرستان قروه خاطر نشان کرد: مستکبران جهان بروز و ظهور تفکر انقلاب اسلامی را تاب نیاوردند و در همین راستا شروع به مقابله با انقلاب اسلامی نمودند که پس از فشارهای بسیار جنگ هشت ساله نیابتی را بر ملت ایران اسلامی تحمیل نمودند.

 

کاوه بیان داشت: دشمن با راه اندازی گروهک های انقلاب از یک سو و با تحمیل جنگ از سوی دیگر به دنبال از بین بردن نظام نوپای انقلاب اسلامی بودند.

 

وی با بیان اینکه دشمن از ابتدای جنگ متوجه معادلات اشتباه خود شد گفت: فداکاری ها و رشادت هایی که رزمندگان اسلام در خرمشهر و در دیگر مناطق مرزی از خود نشان دادند باعث شد تا دشمن از همان ابتدای جنگ متوجه اشتباه خود شود.

 

کاوه با اشاره به فداکاری های شهدا،رزمندگان و بسیجیان تصریح کرد: در طول هشت سال جنگ تحمیلی رزمندگان اسلام چنان درس غبرتی به دشمن دادند که دشمن تاکنون جرات تکرار حمله خود را نداشته است.

 

وی ادامه داد: تهدیدات دشمن تهدیداتی توخالی و پوچ است و دشمن خود به خوبی می داند که در جنگ نظامی نخواهد توانست در برابر ایران اسلامی بایستد.

 

رییس مجمع عالی بسیج شهرستان قروه افزود: متاسفانه عده ای امنیت و آرامش کشور و نیز رخ ندادن جنگ را وابسته به برجام می دانند در حالی که دشمن پیش از برجام نیز ایران اسلامی را به جنگ تهدید می کرد.

 

کاوه تصریح کرد: دشمن ما اصلا جرات مقابله با ما را ندارد و این وحشت دشمن است که مانع از بروز جنگ شده است، نه برجام.

 

وی افزود: دشمن از رشادت ها و فداکاری های رزمندگان انقلاب اسلامی در هراس است که جرات مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارد.

 

جعفر کاوه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت های مجمع عالی بسیج قروه گفت: ما در 6 ماهه اول سال موفقیت های بسیار خوبی را در مسایل متفاوت و بخصوص در بحث اقتصاد مقاومتی کسب نمودیم.

 

وی بیان داشت: چیزی که بسیار حائز اهمیت است راه اندازی قرارگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان است که باید هر چه سریعتر این قرارگاه در شهرستان راه اندازی شود.

 

وی افزود: این قرارگاه به صورت ریشه یابی و دقیق نسبت به بحث اقتصاد مقاومتی به بررسی می پردازد.

 

کاوه گفت: استفاده از تولیدات داخلی دیگر مبحثی بوده است که در مجمع عالی بسیج مورد توجه بوده و باید شرایطی فراهم شود که در ادارات نیز از امکانات و تولیدات داخلی استفاده شود.

 

رییس مجمع عالی بسیج شهرستان قروه اظهار داشت: ارائه وام های اقتصاد مقاومتی دیگر برنامه ای بوده است که مورد پیگیری قرار گرفته و باید این وام ها مدیریت شود

 

وی گفت: باید ترویج سبک زندگی اسلامی به گفتمانی رایج در جامعه تبدیل شود و با ترویج فرهنگ غربی در زندگی مقابله شود.

منبع: سراب خبر

انتهای پیام/S.A

یکشنبه 4 مهر 1395 | 12:31

کد خبر : 19046

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید