کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

فرمانده سپاه بیت المقدس:

برقراری معیشت پایدار در کنار امنیت پایدار و در امتداد دفاع مقدس می باشد/ سپاه به خانواده های معدومین ضد انقلاب نیز خدمات ارائه می دهد

فرمانده سپاه بیت المقدس، سردار رجبی، امنیت پایدار، معیشت پایدار، ارائه خدمات، خانواده معدومین ضد انقلاب، هفته دفاع مقدس

فرمانده سپاه بیت المقدس: در امتداد دفاع مقدس باید با هوشیاری کامل قدر امینت پایدار را بدانیم و همگی با آهنگ مجاهدت در راه آرمان های انقلاب اسلامی، به فکر برقراری معیشت پایدار در کنار امنیت پایدار برای مردم منطقه باشیم.

به گزارش کُردتودی، سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که به همت سازمان بسیج ادارات سپاه بیت المقدس در استانداری کردستان برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها، جان فشانی ها، ایثار و از خودگذشتگی ملت مسلمان ایران خصوصاً مردم مسلمان کردستان در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و آب و خاک کشور عزیزمان می باشد.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس با اشاره به شهدای مهاجر و انصاری که در غرب و شمال غرب کشور به شهادت رسیده اند اظهار داشت: اگر وفاداری و پایمردی شهدا نبود که بهترین سرمایه وجودی خود یعنی جانشان را تقدیم انقلاب نمودند، ما امروز در این محفل که به یاد شهدا برگزار شده است، حاضر نبودیم.

 

سردار رجبی با بیان اینکه اغلب مردم دفاع مقدس را از اولین روز حمله رژیم بعث عراق تا پایان جنگ تحمیلی می شناسند ابراز داشت: دفاع مقدس مردم کردستان از اولین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شد و بعد از پایان جنگ تحمیلی نیز ادامه داشت و امروز مردم کردستان حاضرند جان خود را برای حراست و حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی فدا کنند. مردم کردستان در سال جاری برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، چند شهید عزیز را تقدیم انقلاب نمودند و مجاهدت این شهدای عزیز از جنس مجاهدت روزهای جنگ تحمیلی می باشد.

 

وی با اشاره به امنیت پایدار حاکم بر منطقه گفت: امروز به عنوان یک سرباز به مردم کردستان اطمینان می دهم همه نیروهای مسلح استان با یک هم گرایی، هم افزایی و هم چنین اقدام هوشمندانه یک امینت پایدار را به استان ما هدیه داده اند و در آینده نیز شاهد ادامه آن خواهیم بود.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس با اشاره به تهدیدات متنوعی که متوجه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است ابراز داشت: اقدام به موقع و انقلابی مردم استان در برابر زیاده خواهی دشمنان باعث می شود که دشمنان نتوانند تهدیدات خود را عملی نمایند؛ اقدام قاطع و انقلابی رزمندگان همین استان در برابر اشرار و ضد انقلاب یکی از نمونه های برخورد قاطعانه فرزندان این آب و خاک با دشمنان می باشد.

 

سردار رجبی با اشاره به فعالیت گروهک های ضد انقلاب در منطقه ابراز داشت: مزدوری گروهک های ضد انقلاب در منطقه غیر از بدنامی و بی آبرویی برای خودشان و کندی روند رشد و توسعه برای کردستان نتیجه دیگری ندارد.

 

وی با بیان اینکه تمامی تهدیدات انقلاب اسلامی همگی از جنس اقدام نظامی نیست اظهار داشت: همه بسیجیان استان باید بدانند که در امتداد دفاع مقدس باید با هوشیاری کامل قدر امینت پایدار را بدانیم و همگی با آهنگ مجاهدت در راه آرمان های انقلاب اسلامی، به فکر برقراری معیشت پایدار در کنار امنیت پایدار برای مردم منطقه باشیم.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس با اشاره به جبهه گسترده جنگ تحمیلی و مقابله با بیش از 50 کشور که حامی رژیم بعث عراق بودند گفت: امروز ادارات و سازمان ها این توانایی را دارند که در راه برقراری امنیت معیشتی گام های موفقی را در استان بردارند.

 

سردار رجبی با اشاره انتخابات اسفندماه سال گذشته ابراز داشت: علی رغم تمام مشکلات و تنگناهایی که در استان وجود دارد که یکی از دلایل آن نیز حضور گروهک های ضد انقلاب در منطقه می باشد، اما مردم کردستان با حضور 60 درصدی خود در انتخابات نشان دادند که به آرمان های انقلاب اسلامی پای بند هستند و این جای تحسین دارد. این آمار بالای حضور مردم کردستان در انتخابات در شرایطی به وقوع پیوست که رسانه های ضد انقلاب برای هر ساعت مردم کردستان بیش از 30 ساعت برنامه ها و تبلیغات مخرب به راه انداختند تا مانع از حضور مردم کردستان در انتخابات شوند. اما مردم کردستان با حضور خود در انتخابات مشت محکمی بر دهان ضد انقلاب کوبیدند.

 

وی با اشاره به اقدامات شایسته مسئولان در جهت توسعه و رشد استان ابراز داشت: بنده به عنوان یک سرباز به مردم اطمینان می دهم که با آمادگی کامل در برابر هجوم سخت، نیمه سخت، نرم و فرهنگی ایستاده ایم و مردم کردستان نیز شاهد امنیتی پایدار در این حوزه خواهند بود. اما ادامه دفاع مقدس در حوزه رشد و توسعه استان و برقراری امنیت معیشتی برای مردم استان می باشد و این وظیفه مسئولین و کارکنان ادارات و سازمان ها می باشد که به عنوان خادم مردم در این راه تلاش نمایند.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: مقدمه رشد و توسعه استان تکریم مردم خوب و نجیب کردستان است. حفظ حرمت و جایگاه مردم کردستان در هر سطحی که هستند باید در تمام ادارات سطح استان رعایت شود. اگر امروز مسئولین استان به جایگاه و پستی رسیده اند به خاطر وفاداری و ایستادگی مردم است و ما باید در حفظ شأن و جایگاه مردم استان کوشا باشیم.

 

سردار رجبی با بیان اینکه از سال 1388 تا امروز 23 بیمارستان صحرایی برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی در استان دایر شده است ابراز داشت: هجوم افراد و صف کشیدن مردم برای دریافت خدمات بهداشتی به هیچ وجه خوشایند نیست و نشان دهنده آسیب ما در حوزه سلامت می باشد. درمانگاه ها و خانه های بهداشت روستایی باید از لحاظ فنی به مرزی از رشد و توسعه برسند که برپایی بیمارستان صحرایی باعث صف کشیدن این مردم شریف در مقابل بیمارستان صحرایی نشود.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس با اشاره به ارائه خدمات به آحاد مردم کردستان اظهار کرد: در زمان برپایی بیمارستان های صحرایی، هوادارن گروهک های ضد انقلاب و حتی خانواده های معدومین ضد انقلاب نیز برای دریافت خدمات درمانی و بهداشتی به بیمارستان های صحرایی مراجعه می کنند و ما به آن ها نیز خدمات ارائه می دهیم. درواقع ارائه خدمات عمومی شامل حال همه مردم کردستان می شود و همه مردم باید تکریم شوند.

 

سردار رجبی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در سال 1388 در میدان آزادی سنندج گفت: حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) در این سفر تاریخی فرمودند: « ما برای خانواده افرادی که در اثر تبلیغات سوء دشمن جذب گروهک های ضد انقلاب شده اند و از بین رفته اند، دل می سوزانیم». این دیدگاه رهبر معظم انقلاب، مسئولین استان را به این سمت هدایت کرد که با اجرای طرح شهید شوشتری به دلجویی از خانواده معدومین بپردازند و اجازه ندهند که خانواده معدومین بیش از این آسیب ببینند.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/S.A

یکشنبه 4 مهر 1395 | 09:34

کد خبر : 19041

منتشر کننده : الف ر/p

بنده خدا پاسخ یکشنبه 4 مهر 1395 | 14:49

0
0

والله ما هم امنیت پایدار می خواهیم که راحت زندگی کنیم و از جانب کسی تهدید نشویم و زن و بچه ما راحت به خیابان و دانشگاه بروند. و از این بابت از اقای سردار رجبی تشکر می کنم. از طرف دیگر واقعیت این است اگر امنیت نباشد سرمایه گذار به کردستان نمی اید دکتر نمی اید و عمران وابادی صورت نمی گیرد و از هر نظر و معیاری بر خلاف مصالح و منافع مردم خود کردستان است

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید