کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

فرماندار کامیاران خبرداد:

تخصیص 24 میلیارد ریال اعتبار برای انتقال آب وساخت راه روستائی

آب رسانی به روستاهای موچش، بهسازی راه روستائی، مسعود روحانی، اعتبار سالیانه بخش موچش، فرماندارکامیاران،آبیاری کشاورزی

فرماندار گفت: مجتمع آبرسانی هلتوشان با اعتبار 18 میلیارد ریال در حال واگذاری به پیمانکار می باشد که با اتمام این طرح مشکل آب شرب 9 روستای دهستان گاورود مرتفع می شود.

به گزارش کُردتودی، فرماندار کامیاران بر هماهنگی و همکاری دستگاه های خدمات رسان برای رسیدگی به مشکلات شهرستان، حل و فصل آنها و رفع محرومیت تاکید کرد.

 

مسعود روحانی درباره بازدید از دهستان های بخش موچش عنوان داشت: هدف دولت یازدهم، تامین امکانات مورد نیاز روستاها، جلوگیری از مهاجرت وحاشیه نشینی در شهرها و رونق تولید وایجاد اشتغال پایدار است که امیدواریم با همکاری نمایندگان مجلس به دست آید.

 

فرماندار از وجود کم آبی در بعضی از روستاهای دهستان گاورود خبرداد و گفت: با توجه به کمبود آب آشامیدنی و بهداشتی و نگرانی های اهالی روستاهای این دهستان و به منظور حل این معضل، کار انتقال آب شرب به روستاهای گاورود در دستور کار قرار دارد.

 

وی اضافه کرد: این انتقال تحت عنوان «مجتمع آبرسانی هلتوشان»، با اعتبار 18 میلیارد ریال در حال واگذاری به پیمانکار می باشد که با اتمام این طرح مشکل آب شرب 9 روستای این دهستان حل خواهد شد.

 

روحانی بهسازی راه های روستایی را در اولویت امور اعلام کرد و بیان داشت: مبلغ 6 میلیارد ریال برای بهسازی و آسفالت راه روستایی محدوده آبادی های طا، هنیمن، فرج آوا وفارس آوا اختصاص داده شده است که با واگذاری این پروژه به پیمانکار، کار آماده سازی زیرساخت ها انجام می گیرد.

 

فرماندار درباره حل مشکل آبیاری مزارع کشاورزی اعلام کرد: حمایت دولت از کشاورزان مبرهن و معلوم است؛ دولت تمام تلاش خود را جهت حل مشکلات زارعین و باغداران به کار می گیرد و دراین راستا در پی مکانیزه نموده کشاورزی، احداث سد و استفاده از آب پشت سدها برای بهره وری وتولید محصول باکیفیت است.

منبع: شاهوخبر

انتهای پیام/s.a

یکشنبه 14 شهریور 1395 | 08:32

کد خبر : 18577

منتشر کننده : الف ف/sh

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید