کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده مردم شهرستانهای قروه و دهگلان

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدافع ارزش های نظام و انقلاب اسلامی است

نماینده قروه ودهگلان,دیدار با فرمانده سپاه,مرادی ,ورمقانی,محرومیت زدایی,انقلاب اسلامی,امنیت

نماینده مردم شهرستانهای قروه و دهگلان صبح امروز با فرمانده سپاه دهگلان دیدارکرد.

به گزارش کُردتودی، علی محمد مرادی در این دیدار که صبح امروز با فرمانده ناحیه مقاومت سپاه  دهگلان داشت، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مدافع ارزش های نظام و انقلاب عنوان کرد و افزود: ملت ایران مدیون شهدا و عزیزانی است که مخلصانه در سپاه پاسداران خدمت می کنند و ما هم امیدواریم با قدرت و تلاش بیشتر، خدمتگزار شایسته ای برای نظام جمهوری اسلامی باشیم.


 وی افزود: سپاه نهادی مردمی است که از بطن همین مردم برخاسته و شکل گرفت و ابرقدرتها که می خواستند این انقلاب را درنطفه خفه کنند وبه همین خاطر جنگ 8 ساله را به راه انداختند و این جنگ باعث شکل گیری بسیج و سپاه و هم مایه رشد وتجربه برای کشور ماشد.


مرادی گفت: سپاه پاسداران در زمان جنگ 8 ساله امنیت و دفاع ازمرزهای کشور را برعهده داشت و امروز در زمان صلح جهت محرومیت زدایی و توسعه و آبادنی کشور گامهای اساسی برداشته که مایه تقدیر است.

 


نماینده مردم قروه و دهگلان افزود: امروز تمان دنیا برعلیه ایرذان اسلامی دست به کار شده اند و این بخاطر این است که ایران اسلامی روی پای ایستاده وابسته به ابرقدرتها نیست و امنیت و آسایش این کشور مدیون زحمات نیروهای نظامی وانتظامی  است.

 

 نماینده قروه ودهگلان از زحمات فرمانده سپاه دهگلان برای بهره برداری سوله های بلبان آباد و قروچای که مورد استفاده ورزشکاران قرار گرفته تقدیر کرد.


در  ادامه سرهنگ ورمقانی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان گفت: در بحث محرومیت زدایی 33 پروژه عمرانی در شهرستان  انجام شده است و 13 پروژه به طور کامل تمام و نهایی شده است.


وی افزود: ساخت مساجد روستاهای بریا خان، شعبانی سراب شیخ حسن و نماکاری و تکمیل مسجد روستای زاغه پل روستای چخماقدره ، ساخت خانه عالم روستای بلدستی با 120 متر زیر بنا ، ساخت غسالخانه در روستاهای دهگلان، سرویس بهداشتی و ساخت پلک چی گرد که درآستانه احداث می باشد از کارهای صورت گرفته در زمینه محرومیت زدایی  این  شهرستان است که توسط سپاه دهگلان انجام شده است.

 

سرهنگ ورمقانی گفت: مبلغ 35 میلیون تومان برای خانواده های بی سرپرست و بیماران صعب العلاج و ملبغ 85 میلیون تومان  برای حفر چاه آب شرب روستای حاجی آباد جذب و چاه آب شرب آماده بهر برداری است.


فرمانده سپاه دهگلان گفت: دربحث آبرسانی روستای تازه آباد چراغ آباد وسیستم آبرسانی از محل چاه آب شرب به شبکه داخل روستا  وصل شده است.


 وی دربحث بیمه تکمیلی بسیجیان گفت: حدود 250 نفر از روستائیان که  بیمه تکمیلی روستایی دارند و هزینه بیمارستان دارندگان این بیمه رایگان بوده و در داروخانه تنها 35 درصد پول دارو را پرداخت می کنند.

 


 وی با اشاره به کارهای فرهنگی در دهگلان گفت: کار فضا سازی فرهنگی در سطح شهرستان برای رونق سازی انجام نشده و این نشانه ضعف زیر ساخت این شهرستان است.


 وی افزود : برای داشن آموزان بی بضاعت درروستاهای محروم حدود 300 کیف مدرسه تهیه  شده که  چند روز قبل از بازگشایی  مدارس دراین روستاها میان دانش آموزان توزیع خواهد شد.


 فرمانده سپاه دهگلان دربحث ورزشی گفت: در زمینه ورزشی با کمبود امکانات و سالن ورزشی درشهرستان روبرو هستیم و سپاه تاکنون توانسته 4 سوله ورزشی درقروچای ، بلدستی دهگلان و بلبان آباد  احداث و ساخت نماید.


وی با اشاره به ساخت سوله 9 دی گفت: در تمام شهرستانهای ساخت این سوله به اتمام رسیده اما درشهرستان دهگلان این سوله  به علت کمبود اعتبار هنوز تکمیل نشده و درحال ساخت است.

در پایان این دیدار نماینده مردم شهرستانهای قروه و دهگلان از سوله 9 دی بازدید کرد.

منبع:دهگلان شیدا

 انتهای پیام/s.a

شنبه 13 شهریور 1395 | 13:19

کد خبر : 18561

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید