کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی:

انفعال وزارت خارجه در«کردستان گردی دیپلماتها » پذیرفتنی نیست/ اشراف اطلاعات سپاه، امنیت منطقه را پایدار کرده است

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی ،دستگیری دیپلمات ها ،خاک کردستان،اشراف اطلاعاتی ،سپاه ،امنیت ،منفعلانه

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اشراف اطلاعاتی سپاه،موجب امنیت پایدار در منطقه شده است ،گفت: انفعال وزارت خارجه در "کردستان گردی دیپلماتها " پذیرفتنی نیست.

به گزارش کُردتودی، حمدالله کریمی ضمن محکوم کردن ورود دیپلمات های اروپایی در خاک کردستان ،اظهار داشت: اشراف اطلاعاتی سپاه در این راستا قابل تقدیر است.

 

وی افزود: ورود دیپلمات ها به خاک کشور ما مصادق بارز سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص نفوذ است که هوشیاری دستگاه دیپلماسی را می طلبد.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منفعلانه عمل کردن دستگاه دیپلماسی کشور در برابر این قضایا قابل تامل است ،گفت:لازم است وزارت امور خارجه همان طوریکه در برخی مسائل سریعا اقدام می کند نسبت به این موضوع نیز حساسیت بیشتری داشته باشد.

 

کریمی تصریح کرد:ما خواهان دستگاه دیپلماسی هستیم که فعال باشد و بر ورود و خروج دیپلمات ها و اتباع بیگانه در کشور نظارت بیشتری داشته باشد.

 

وی خاطر نشان کرد: اگر وزارات امور خارجه در این خصوص منفعلانه عمل می کند پس باید از وزارت جهاد کشاورزی انتظار داشته باشیم که در این خصوص حساسیت داشته باشد؟

 

نماینده مردم بیجار با تاکید بر اینکه اشراف اطلاعاتی نیروهای سپاه سدی در برابر حضور تروریست ها در منطقه است ،بیان داشت: این مسئله قابل پذیرش نیست توازنی در جهت گیری ها و موضع گیری دستگاه دیپلماسی وجود نداشته باشد .

 

کریمی خواستار رسیدگی سریع این موضوع از سوی دستگاه دیپلماسی کشور شد.

منبع: بیجار بام ایران

انتهای پیام/s.a

چهارشنبه 27 مرداد 1395 | 18:49

کد خبر : 18190

منتشر کننده : ط ج/bj

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید