کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

در شب هشتم مرداد ماه در اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) چه گذشت/واکنش نماینده بیجار به شایعات تلگرامی

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی ،کریمی،اورژانس، بیمارستان امام حسین(ع)،درگیری،خدمات رسانی نامطلوب،نارضایتی،واکنش ،تکذیب،فضای مجازی ،بیجار

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی به شایعات تلگرامی در خصوص حادثه شب هشتم مرداد ماه اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) واکنش نشان داد.

به گزارش کُردتودی، همه چیز از یک خبر تلگرامی شروع شد،درگیری فیزیکی،تخریب وسایل بیمارستان،پزشک و پرستار کلید واژه های مهم خبر تلگرامی در خصوص دیدار اخیر نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در بازدید از بیمارستان امام حسین (ع) بود.

 

حمدالله کریمی نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با تکذیب خبر درج شده در آژانس خبری و فضای مجازی در خصوص درگیری وی با کادر بیمارستان امام حسین(ع)،اظهار داشت: در تاریخ هشتم مرداد ماه ساعت دو بامداد در هنگام انجام امورات مردم ،متوجه حضور یک خانواده مضطرب در دفتر خود شدم.

 

وی افزود: این خانواده ضمن اظهار نگرانی از وضعیت فرزند خود بیان داشتند که فرزندشان دچار تشنج شده اما هنگام مراجعه به اورژانس بیمارستان متاسفانه هیچکس جوابگوی ما نبوده است.

 

کریمی بیان داشت:با توجه به بازدیدهای قبلی هم که بیمارستان امام حسین(ع) داشتم ،همراه پدر بیمار به اورژانس بیمارستان مراجعه کردیم.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه  هیچگونه نسبت فامیلی با خانواده مذکور ندارد ،بیان داشت: در بدو ورود به سالن اورژانس متوجه همسر و فرزند این خانواده که دچار تشنج شده بود شدم و با سلام و احوالپرسی با پزشک و پرستار حاضر در اورژانس جویای حال بیمار شدم که هیچکدام از فرد نام برده شده حتی جواب سلام من را هم ندادند چه برسد که بخواهند در مورد وضعیت بیمار توضیحاتی رائه نمایند

 

وی با تاکید بر اینکه همسر و خواهر خود نیز از کادر درمانی بیمارستان هستند و بنا به حساس بودن شغلشان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند ،گفت: خدمت رسانی بدون منت از وظایف اصلی پزشک و پرستار است که کوتاهی در این مورد موجب بروز صدمات جبران ناپذیری می گردد.

 

کریمی با اشاره به این موضوع که خانواده این بیمار با توجه به شرایط وخیم فرزندشان در شرایط روحی بدی بسر می بردند ،گفته اند،در هنگام ورود پزشک عمومی فرزند آنها را معاینه کرده است ،اما با توجه به حاد بودن شرایط این کودک متاسفانه پزشک آنکال در آنجا حضور نداشتند.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نارضایتی از خدمات رسانی نامطلوب و برخورد نامناسب کادر بیمارستان بیشترین آمار مراجعات به دفتر نماینده است،اظهار داشت: این مشکل مربوط به یک پزشک و یک پرستار نمی شود و نیازمند اصلاح و وع نگاه مدیریتی است.

 

وی با انتقاد از وضعیت نامناسب اورژانس بیمارستان ،گفت: متاسفانه وجود یک پزشک در شیفت شب هیچوقت جوابگوی بیش از صد نفر بیمار نیست.

 

کریمی  خاطر نشان کرد: مشکل بیمارستان و اورژانس بیجار مشکل پرستار و پزشک نیست ،بلکه ساختار مدیریتی غلط موجب بروز چنین مشکلاتی برای مردم شده است.

 

نماینده مردم بیجار تاکید کرد :این خبرها یک کلاغ چهل کلاغ کردن است و اعتراض من اعتراض به مدیران است ،نه اعتراض به پزشک و پرستار ،متاسفانه برخی مسئولان در گزارش دهی خدمتشان اغراق می کنند و می خواهند با اقدام به کاغذ سازی قصورات دوران مدیرییشان را توجیه نمایند.

 

وی تصریح کرد:این خبرها کذب محض است و این اغراق گویی های نشانه ضعف مدیریتی است و جوابی در مقابل عملکرد خود ندارند.

 

کریمی خطاب به مسئولان بهداشت و درمان که حساسیت شان معنی دار است ابراز داشت:چرا به ترک پای پیر زن و پیر مرد روستایی را که با تن رنجور و بیمار پس از طی مسافت طولانی خود را به بیمارستان میرسانند و با خدمات نامناسب مواجه می شوند حساسیت ندارند.

 

وی عنوان کرد: مسئولان اورژانس و کادر بیمارستان چرا نسبت به تزریق آمپول اشتباهی و فلج کردن بیماران و اعمال تبعیض های ناروا حساسیت ندارند؟

 

کریمی گفت:این افراد چرا نسبت به خانواده فقیر و تهی دست نوجوان دوازده ساله یاسوکندی که بعد از گذشت یکسال از شکایتشا هنوز سرگردان و آواره پشت در اتاق های ریاستشان هستند حساسیت ندارند؟

 

این مسئول ضمن قدردانی از اظهارات رسانه ها بیان داشت: بهتر است رسانه های ما با رعایت اخلاق بجای اغراق کردن در برخی خبرهای خود ،واقعیت شهر را انعکاس دهند.

 

وی تاکید کرد:درد ما خش برداشتن یک دستگاه کامپیوتر نیست،درد ما نپرداختن بیمه محصولات کشاورزان پس از یکسال است،درد ما نپرداختن پول گندم کشاورزانی است چشمشان به دست دولت است ،درد ما بیکاری جوانان ،تنگدستی فقیران و محرومان را بیان کنند.

 

کریمی عنوان کرد: رسانه های که دغدغه خش برداشتن یک دستگاه کامپیوتر را دارند و خود را حافظ بیت المال می دانند بهتر است که به فرجام افشای فیش های و حقوق های نجومی بپردازند.

 

نماینده مردم بیجار با تاکید هر زمانی که مشکل بیکاری حوانان دیارم حل شد ،پول گندم کشاورزان به موقع پرداخت شد ،صدها دستگاه کامپیوتر به بیمارستان امام حسین(ع) اهدا می نماید.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برای گرفتن حق مردم شهرش هیچوقت کوتاه نمی آید و زبانش زبان مردم خواهد بود،،گفت: اغراق و فضا سازی غیر منصفانه در برخی مطالب موجب خوشحالی دشمنان می شود.

 

این مقام مسئول خاطر نشان کرد:بهتر است افرادی که در فضای مجازی در پی تخریب شخصیت دیگران هستند ،خدمات نظام را نیز بیان نمایند.

 

کریمی با انتقاد از تغییر پنج مدیر بیمارستان امام حسین (ع) در طی سه سال ،گفت:قضاوت در مورد نحوه خدمات رسانی بیمارستان را به خود مردم واگذار میکنم .

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همسر و خواهر خود نیز پزشک هستند و ارزش خاصی برای پرستاران و جامعه پزشکی قائل هستم و به مشکلات این قشر از جامعه نیز به خوبی آشنا هستم ،گفت: وزیر بهداشت و درمان باید پاسخگویی کوتاهی و عدم خدمت رسانی مطلوب در بیمارستان بیجار باشد.

 

لازم به ذکر است برای کسب اطلاعات بیشتر این سایت با پرستار کشیک شب هشتم مرداد مصاحبه انجام خواهد داد.

منبع خبر: بیجار بام ایران

انتهای پیام/s.a

سه شنبه 12 مرداد 1395 | 08:47

کد خبر : 17778

منتشر کننده : ط ج/bj

علي پاسخ سه شنبه 10 مرداد 1396 | 11:35

0
3

آقاي كريمي اگه كسي جلوي گردن كلفتي هات نگيره اينطوري ميشه كه دوباره توي فرودگاه مامور راهنمايي رو كتك مي زني.واي به حال مردمي كه تو اميدشوني!!!!

فرزاد پاسخ پنجشنبه 4 بهمن 1397 | 12:01

0
1

باسلام وای برنماینده ای که دست رو مامور حین خدمت و پرستار وپزشک بلند کند تمام این کارا خودنمایی بیش نیست واقعا تاسف تاسف و تاسف

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید