کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

کسب سه رتبه اول کشوری در مسابقات پرسش مهر16 توسط دانشجو معلم پردیس شهید مدرس سنندج

پردیس فرهنگیان, شهید مدرس, سنندج, دانشجو معلم, پرسش مهر, مسابقه, مقام اول

دانشجو معلمان پردیس شهید مدرس سنندج مهران محمدی، سرکوت نیک دل و پویا احمدی به ترتیب در رشته های وبلاگ نویسی، فیلم کوتاه و فیلم نامه نویسی در فراخوان مسابقات پرسش مهر16 و در پاسخ به سوالات ریاست جمهوری, مقام اول این مسابقات را به دست آوردند.

به گزارش کُردتودی، دانشجو معلمان پردیس شهید مدرس سنندج مهران محمدی، سرکوت نیک دل و پویا احمدی به ترتیب در رشته های  وبلاگ نویسی، فیلم کوتاه و فیلم نامه نویسی در فراخوان مسابقات پرسش مهر16 و در پاسخ به سوالات ریاست جمهوری, مقام اول این مسابقات را به دست آوردند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: در شانزدهمین کنگره ملی پرسش مهر ریاست جمهوری که با حضور مسئولان کشوری برگزار شد؛ از 16 دانش آموز و فرهنگی استان کردستان به عنوان نفرات اول تا سوم تجلیل شد که از این تعداد 11 دبیر, 3 دانشجو معلم و 2 دانش آموز بودند.

 

گفتنی است در این دوره از مسابقه پرسش مهر در اولین روز از سال تحصیلی 95-94 رئیس جمهور با طرح سؤال: " بعد از توافق هسته ای و لغو تحریم ها ، فرصت های پیش روی ما چیست و چگونه باید به بهترین وجه از این فرصت ها استفاده کنیم ؟ " از دانش آموزان فرهنگیان و دانشجو معلمان خواست که در قالب های هنری و ارائه نظرات سازنده افق روشنی را برای دولت در جهت برنامه ریزی برای پسابرجام ترسیم کنند.

کُرددانش

شنبه 9 مرداد 1395 | 09:38

کد خبر : 17731

منتشر کننده : الف ک/kd

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید