Go Up
kurdtoday
گروه : سیاسی

اخباری که از دیواندره به گوش می رسد با زندگی مردم عجین است/آقای فرماندار عاملان برنج های فاسد را به مردم معرفی کنید!

دیواندره، برنج های فاسد در دیواندره، برنج های آرسنیک دار در دیواندره، خبرهایی که از دیواندره به گوش می رسد، فرماندار دیواندره، کشف  50 ت برنج فاسد در دیواندره

کشف 50 تن برنج فاسد آن هم در شهر کوچکی همچون دیواندره جای تامل است که چگونه مسئولین نمی توانند کنترل و نظارت کافی بر این موارد داشته باشند آن هم در ارتباط با موضوعی که مستقیم با سلامتی مردم درگیر است.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، «30 تُن برنج فاسد در یک خانه مسکونی روستای باغچله از توابع شهرستان دیواندره کشف شد. متخلفین برنج های موجود را به شیوه ای ماهرانه ای در کیسه های برنج هندی با برندهای شاهی؛محسن؛ اوازه؛رجب ؛نفیس؛ اشپز باشی؛رونق با تاریخ معتبر مخلوط و روانه بازار مصرف می کردند و در جای نامناسب نگهداری می شده است که کیسه های پاره شده با خاک و مواد غیر بهداشتی آلوده تر شده است.

مدیر شبکه بهداشت دیواندره گفت: این محموله به ارزش 3 میلیارد ریال تخمین زده شده است و لازم به ذکر است قبلا نیز 20 تن برنج خارجی تاریخ مصرف گذشته  و آلوده در این شهرستان کشف و معدوم شده است که با این آمار نزدیک به 50 تن تاکنون در دیواندره کشف گردیده است.»

 

این خبری بود که چند روز پیش در رسانه ها منتشر شد...به همین راحتی 50 تن برنج فاسد در دیواندره کشف می شود این تازه مقداری است که کشف شده و در رسانه ها اعلام می شود و اینکه چه میزان هم تابحال کشف نشده و بر سر سفره های مردم بیچاره رفته مشخص نیست!

 

با این حال کشف 50 تن برنج فاسد آن هم در شهر کوچکی همچون دیواندره جای تامل است که چگونه مسئولین نمی توانند کنترل و نظارت کافی بر این موارد داشته باشند آن هم در ارتباط با موضوعی که مستقیم با سلامتی مردم درگیر است.

 

این آمار همچنان زنجیروار ادامه می یابد... 50 تن برنج فاسد... 500 مورد نازايی! 5000  مورد سرطان! 50000 جمعيت شهر!  500000 وجدان خفته!  5000000 ميليون درآمد يك تن!.....

 

و اما صحبتی با نماینده عالی دولت در دیواندره که از سوی یکی از شهروندان در شبکه های اجتماعی آمده است؛

 

جناب آقاي فاتحي

فرماندار محترم شهرستان ديواندره

ﮔﺎﻫﯽ ﺧﺮﺍﺏ ﮐﺮﺩﻥ ﭘﻞ ﻫﺎ، ﭼﯿﺰ ﺑﺪﯼ ﻧﯿﺴﺖ!!! ﭼﻮﻥ ﻣﺎﻧﻊ ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺟﺎﯾﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﭘﺎ ﺑﻪ ﺁﻧﺠﺎ ﻣﯽ ﮔﺬﺍﺷﺘﯿﺪ...

 

جناب آقاي فاتحي فرماندار محترم اگر از تلاش وزحمات شما به سادگي بگذریم قطعا بي انصافي كرده ایم اما اخبار امروز که از دیواندره به گوش می رسد تلنگر يا پيشنهاد نيست بلكه درديست از درد هاي اين مردم بيچاره!

 

براي چندمين بار خبر تاسف بار برنج هاي فاسد و آرسنيك دار در سطح شهر ميپيچد برنج هایي كه آمارهاي سرطان و نازايي را در اين شهرستان به رتبه ي اول رسانده است.

 

جناب فاتحي بزرگوار امروز ديگر نياز است بار ديگر شجاعانه وارد عرصه شويد تا برگ زريني ديگراز خدمتتان در اين ديار رقم بخورد.

 

نگران اجراي قانون نيستيم ولي پروسه ي آن بطول مي انجامد و تا گرفتن حكم بازهم شك نكنيد پايان تكراري در كار نخواهد بود.

 

سود هنگفت اين برنج ها كه براي مرغداري ها با قيمت كيسه اي ١٠٠٠ تومان بفروش ميرسد سرسام آور است و قطعا در اين سود كلان بر سر سفره،  ايمان و وجدان جايي ندارند...

 

جناب آقاي فاتحي بازي با كلمات دردي از مردم دوا نخواهد كرد به مردم عاملان را معرفي كنيد، برادر بزرگوار از اينكه از جنس مردم هستيد با ادبياتي خودماني يادداشتي مينويسیم و انتظار داریم با نصب بنر يا اعلام در نماز جمعه بار ديگر ثابت كنيد كه شما هم از جنس وخون اين مردمان بيچاره ايد و عاملان توزيع را معرفي كنيد.

 

جناب فرماندار مردم ما از نظر مالي در مضيقه هستند و اين ارزان فروشي در بازار آنها را به خريد از اين عاملان سوق ميدهد!

 

"خبرها حاكي از بازداشت ٢ متهم است..." اما اين بر سلول هاي سرطاني مردمان شهرم مرهم نيست!

 

جناب فاتحي صداي ما به جايی نميرسد ولي اين انتظار از شما مي رود براي هميشه كانون اين فسق وفجورها را رسوا كنيد تا درسي باشد براي اين وجدان هاي خفته...

انتهای پیام/M.I

چهارشنبه 6 مرداد 1395 | 14:00

کد خبر : 17692

منتشر کننده : M.I

نظرات :

دیواندره پاسخ یکشنبه 31 مرداد 1395 | 12:56

0
0

امیدوارم این دو برادر درس عبرتی بشن برای سایرین

مجی پاسخ چهارشنبه 24 شهریور 1395 | 04:19

0
0

حقتونوووووووونه

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS