کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

معاون فنی جهاد کشاورزی دیواندره عنوان کرد:

گرفتن زکات توسط دولت از گندم تحویلی کشاورزان کذب محض است/دلالان این شایعات را مطرح کرده اند

گندم،شایعه،کشاورزان،زکات،دولت،دیواندره

معاون فنی جهاد کشاورزی شهرستان دیواندره ضمن تکذیب شایعات مطرح شده در مورد تحویل گندم در میان کشاورزان منطقه، گفت: این شایعات را دلالان بخاطر پایین آوردن قیمت گندم و خرید خود در میان مردم رواج داده و هیچ کدام از این شایعات واقعیت ندارد.

به گزارش کُردتودی، صبح امروز رئوف حسن پور معاون فنی جهاد کشاورزی شهرستان دیواندره در ارتباط با شایعات مطرح شده در مورد تحویل گندم در میان کشاورزان منطقه گفت: این روزها شایعاتی مبنی بر گرفتن زکات یا مالیات توسط دولت از گندم تحویلی کشاورزان منطقه دیواندره رواج یافته است که قویا تمامی آنها تکذیب می گردد.

 

وی افزود: این شایعات را دلالان بخاطر پایین آوردن قیمت گندم و خرید خود در میان مردم رواج داده و هیچ کدام از این شایعات واقعیت ندارد و مردم شهرستان با اطمینان خاطر می توانند اقدام به تحویل گندم خود به مراکز تحویل تعاونی روستایی و سیلوهای موجود در شهرستان نمایند.

 

حسن پور در ادامه اظهار داشت: بانک عامل نیز به یچ وجه حق ندارد نسبت به مسدود کردن یا برداشت وجه گندم تحویلی در مقابل تسیهلات اقدام کند.

 

معاون جهاد کشاورزی دیواندره اذعان داشت: تاکنون نزدیک به 30 هزار تن گندم در شهرستان تحویل داده شده است و مراکز تحویل دیواندره شامل سیلوی 60 هزار تنی کوهسار در زرینه و کارخانه های آرد شفق وکرفتو و چند تعاونی روستایی می باشد و کشاورزان قبل از تحویل می بایست در سایت ثبت نام کنند.

منبع:سارال خبر

انتهای پیام/M.I

یکشنبه 3 مرداد 1395 | 12:29

کد خبر : 17600

منتشر کننده : ب.ت/sal

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید