کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

همسان نشان دادن حافظان امنیت و تروریست ها در ترازوی اصلاح طلبان کردستان!

اصلاح طلبان کردستان، بیانیه اصلاح طلبان، تروریست های دموکرات، حافظان امنیت، برادرکشی، مدافعان مردم

وقتی که اصلاح طلبان خواسته و ناخواسته حافظان امنیت و تروریست ها را در یک ترازو قرار می دهند... .

به گزارش کُردتودی، چندی پیش در اقدامی یکی از جراید محلی در یکی از نوشته هایی که منتشر کرده بود ورود گروهک ها به استان کردستان را محکوم کرده و این اقدام تروریست ها را مانع سلب  آرامش و ایجاد ناامنی در منطقه دانسته و آن را محکوم نموده ، ولی در نهایت از لفظ برادرکشی برای اقدامات اخیر در لابه لای متن استفاده کرده بود.

 

شورای اصلاح طلبان کردستان که در این بیانیه به طور کامل اقدام اخیر تعارض و تجاوز به خاک ایران را محکوم کرده  در نهایت تروریست های متجاوز و معارض امنیت را برادر ما مردم کردستان خطاب نموده است! هر چند که در بازنشری که در رسانه های مجازی وابسته به دولت این مطلب بعد از مدتی حذف شده بود! اما اصل خبر در رسانه های مکتوب محلی همچنان محفوظ است.

 

در حالی که باید یادآور شد افرادی که جیره خوار آمریکای غاصب و آل سعود هستند و تا بیخ و بن مسلح به قلب کردستان ایران آمده تنها با قصد ایجاد ناامنی و شرارت در خاک این استان فرهنگی پا نهاده اند فلذا نمی توانند از ما باشند و برادر خطاب کردن آنها ظلمی بزرگ در حق مردم کردستان است.

 

آقایان اصلاح طلب؛ افرادی که شما آن‌ها را برادر خطاب می‌کنید مورد حمایت بی چون و چرای آمریکای جنایتکار، رژیم کودک کش اسرائیل و برخی از کشورهای مرتجع عرب منطقه هستند و با پشتیبانی مالی عربستان سعودی و به دستور مستقیم آن‌ها وارد مرزهای جغرافیایی ایران شده و حافظان حریم مرز و ناموس ایران را که خود از اقوام غیور کرد هستند به شهادت رساندند. آیا کسانی که تمام ماهیت وجودی آنها در گرو حمایت آمریکاست را می توان برادر خطاب کرد؟

 

آیا می‌توان افراد این گروهک‌ها را که به مدت 4 دهه برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده و دستشان به خون هزاران نفر از مردم ایران بالاخص پیشمرگان مسلمان کرد،  آلوده است برادر خطاب کرد؟ اینها همان کسانی هستند که علی رغم تلاش و نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای آبادانی و توسعه این منطقه و زدودن چهره محرومیت از زندگی مردم مظلوم کردستان همچنان سعی در آشوب و فتنه و ناامن کردن منطقه می نمایند تا آسایش و پیشرفت در این مناطق بوجود نیاید و از این موضوع برای مطامع حزبی و مزدوری خود سوء استفاده نمایند در آن صورت  چه همسانی و چه برادری میان افراد خود فروخته و سر در آخور دشمنان اسلام و کرد دارند می باشد؟!، که شما با این اقدام خود دل مردم کردستان را ریش زخم کردید.

 

آیا استفاده از کلمه برادر برای این معاندین نظام و این سلب کنندگان آرامش و امنیت از قوم کرد، خود عین ظلم به ما مردم نیست؟ شما با چه معیار و منطقی از لفظ برادرکشی برای تروریست ها بهره می برید؟

 

آیا می‌توان کسانی را که در کوچه و پس کوچه‌های شهر سنندج عالمان دینی چون ماموستا شیخ الاسلام و ماموستا برهان عالی که برای تبلیغ دین اسلام راهی مساجد بودن را به گلوله بسته و آنها را به شهادت رساندند، برادر خطاب کرد؟

 

با کدام دلیل عقلی شما کار مجاهدان انقلاب، حافظان مرز، امنیت و ناموس مردم را با مزدوران و معاندین نظام که جیره خوار غرب هستند یکی پنداشته و از آن به برادرکشی تعبیر نموده اید؟!  جای بسی تعجب و تاسف است که عده‌ای خود را قشر سیاسی و فرهنگی جامعه معرفی می کنند در حالی که توان تشخیص دشمنان مردم را از مدافعان مردم ندارند!

 

افرادی که در روزهای اخیر به مرزهای ایران داخل شده و علاوه بر چپاول اموال مردم و ایجاد رعب و وحشت در میان اهالی ، در کوه های سروآباد توسط نیروهای امنیتی منهدم شدند، در حقیقت با هدف ایجاد ناامنی و شرارت به کردستان آمده بودند پس  برادر ما نمی توانند باشند، بنابر این بهتر است شما هم این را درک بکنید و به جای بازی با کلمات ما مردم را دل خون ننمایید.

 

انتهای پیام/

پنجشنبه 24 تیر 1395 | 11:20

کد خبر : 17326

منتشر کننده : S.A

اصلاح طلب پاسخ پنجشنبه 24 تیر 1395 | 12:29

6
4

بابا به این بنده خداها زیاد سخت نگیرید چرا که این حرف ها رو نگند چیزی ندارن که بگن. سه سال از عمر دولت دروغ گذشت، و در این سه سال هیچ کاری نکردند و فقط قول الکی دادند و حالا می خواهن بگن که اگر ما نتوانستیم قفل مشکلات کردستان را که بنا بود در 100روز باز کنیم باز نشد تقصیر ما نبود چرا که این تروریستها و گروهگها باعث شدن و منطقه را نا امن کردن و ما نتوانستیم توسعه داشته باشیم. انشاء الله در فاز دوم حلش می کنیم حالا وقت زیاده فعلا" صبر کنید انشاء الله درست می شه

سیروان پاسخ پنجشنبه 24 تیر 1395 | 12:35

0
1

اصلاح طلبان در کردستان واقعا دیگه شورشو درآوردن اون از دور دوم انتخابات بود که مردم شریف کردستان رو جاش خطاب کردن و حتی به پدر و خانواده خودشون هم رحم نکردن حالا اومدن سراغ نیروهای دلسوز امنیتی .... یکی نیست به اینا بگه اگه همین نیروهای امنیتی که شما اونارو با تروریست ها یکی می دونین نبودند خودتون و خانواده هاتون الان توی این شهر حتی یک لحظه هم امنیت نداشتید که الان مثل بلبل حرف بزنید...

سیروس خان پاسخ پنجشنبه 24 تیر 1395 | 13:23

1
0

ای خدا از دست شماها ای بابا ول کنید همه می دونن که این امنیتی هم که الان اریم صدقه سر همین نیروهای امنیتی است حالا اصلاح طلبا یا هر کی واسه خودشون چرت و پرت بگن

عبادی پاسخ پنجشنبه 24 تیر 1395 | 13:25

0
2

طبیعی که درگیری روزهای اخیر که در سروآباد اتفاق افتاد با توجه به تجهیزاتی که داشتند افرادی نبودن که بشه اسمشونو گذاشت "برادر" چون اگر برادر بودن به منظور ایجاد ناامنی و شرارت وارد کردستان که خونشون باشه نمی شدند، اگر برادر بودن قطعا با دست خالی و صاف و پاک می امدن نه اون همه اسلحه که اگر محافظان مرز و جان مردم نبودن معلوم نبود به طرف کدوم یک از ما نشانه می رفت، برادرهای ما سه شهید قروه هستند که جونشونو با وجود اینکه بچه کوچیک داشتند سپر بلای ما کردن در مقابل مهاجم های تروریست و نه برادرها....!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید