کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری کردستان:

مشکل استخدام تعدادی از فرزندان شاهد در اداره بهزیستی کردستان برطرف شد

استخدام، فرزندان شاهد، بهزیستی، کردستان، کمیته ایثارگری، مشاور استاندار، علیشاهی

مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری کردستان: طبق پیگیری های بنیاد شهید و کمیته ایثارگری استانداری کردستان، کد مستخدمی تعدادی از فرزندان شاهد در اداره بهزیستی استان صادر شده است و این عزیزان می توانند از ابتدای مرداد ماه سال جاری در اداره بهزیستی استان مشغول به کار شوند.

به گزارش کُردتودی، تعدادی از فرزندان شاهد و جانباز بالای 60 درصد که در سال 1391 از طرف بنیاد شهید استان کردستان به اداره بهزیستی معرفی شده بودند و با توجه به اینکه فرایند گزینش را با موفقیت طی کرده و تأییدیه گزینش برای این عزیزان صادر شده بود، متأسفانه اداره بهزیستی به دلیل مغایرت رشته تحصیلی با پست سازمانی در نظر گرفته شده برای این عزیزان از استخدام این عزیزان سر باز می زد.

 

این عزیزان پیامی را مبنی بر عدم استخدامشان در اداره بهزیستی استان برای یکی از سایت ها ارسال کردند و خواستار پیگیری روند استخدامشان شدند.

 

حمیدرضا علیشاهی مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری کردستان هم در این خصوص کرد: ما قول می دهیم که مشکل این عزیزان طی سه ماه اول سال 95 برطرف شود و این عزیزان که تمام مراحل گزینش را با موفقیت پشت سر نهاده اند وارد سازمان بهزیستی شوند.

 

مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری کردستان امروز ( 20 تیرماه سال 1395) با اعلام برطرف شدن مشکل استخدامی آنها گفت: طبق پیگیری های بنیاد شهید و کمیته ایثارگری استانداری کردستان، کد مستخدمی این عزیزان صادر شده است و می توانند از ابتدای مرداد ماه سال جاری در اداره بهزیستی استان مشغول به کار شوند.

منبع: پیشمرگ روح الله

انتهای پیام/s.a

یکشنبه 20 تیر 1395 | 11:34

کد خبر : 17240

منتشر کننده : الف ر/p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید