کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

در مذمت دستگاه های خدمات رسان شهر کامیاران/

غم اين خفته ی چند خواب در چشم تَرَم می شكند

دستگاه های خدمات رسان،چاله خیابان، درپوش چاله،کمربندی کامیاران،سقوط درچاله

با گذشت چندین روز از انتشار این گزارش و اطلاع رسانی به مسئولین شهری، تاکنون اقدامی هر چند پیشگیرانه به مانند نصب تابلوی هشدارصورت نگرفته و شرکت توزیع برق کامیاران لامپ روشنائی تیرچراغ را تعویض نکرده است.

به گزارش کُردتودی،  در روز سه شنبه، روز ابتدایی فصل تابستان گزارشی تحت عنوان «چاله بدون سرپوش خیابان میثم رانندگان را عاصی کرده است» در شاهوخبر منتشر شد.

 

به دنبال انتشار آن دربسیاری از سایت های خبری و شبکه های مجازی، این گزارش و تصاویر مرتبط با آن را پوشش خبری دادند تا مسئول مربوطه ویا شهرداری کامیاران که وظیفه خطیر امور شهری و خدماتی را بر عهده دارد با نصب درپوشی فلزی یا بتونی، از وقوع پیشامدی ناگوار مانند سقوط شهروندان و یا اتومبیل های گذری دراین چاله جلوگیری نمایند.

 

اینک با گذشت چندین روز از انتشار این گزارش و اطلاع رسانی به مسئولین شهری و مدیران دستگاه های حکومتی و خدماتی تاکنون اقدامی هر چند پیشگیرانه مانند نصب تابلوی هشدارصورت نگرفته و از همه بدتر شرکت توزیع برق کامیاران، لامپ روشنائی تیرچراغ را تعویض نکرده است.

 

این کوتاهی غیرقابل قبول است؛ زیرا امروزه با گسترش شبکه های مجازی و کانال های مختلف اینترنتی و در دسترس بودن گوشی های هوشمند، درلحظه مخابره گزارش یا خبر از مردم عادی گرفته تا مسئولین و کارمندان، از مشکلات و کمبودها آگاهی می یابند. پس غفلت از امور روزمره شهروندان و عدم مدیریت کلان شهری توسط دستگاه های ناظر برنهادها و موسسه های اجرایی و خدماتی عامل اصلی کوتاهی مدیران شهری است.  

 

همچنین درپوش نهادن بر روی چاله ای در خیابانی پررفت وآمد کاری شاق و نیازمند نقشه و پلان نیست که اداره مربوطه یا شهرداری به زمانی چندروزه نیاز داشته باشند. اهمیت دادن به جان و مال شهروندان محتاج دوراندیشی مدیریتی است که ظاهرا با این همه دکتر و مهندس لم داده بر کرسی ریاست این شهر، تدبیری دور از دسترس است.

تصاویر مربوط به دیشب است:

 

 

 

 

منبع:شاهوخبر

انتهای پیام/s.a

شنبه 5 تیر 1395 | 13:33

کد خبر : 16921

منتشر کننده : الف ف/sh

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید