کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده مردم بیجار در مجلس دهم شورای اسلامی :

جملات رهبر انقلاب در خصوص اشتغال جوانان تکان دهنده بود/لازمه سرباز خوب برای ولایت گوش شنوا داشتن است/اقدامات مسئولان با منویات رهبری فاصله خیلی زیادی دارد

رهبر معظم انقلاب،نمایندگان،دیدار،اقتصاد،سخنان،کریمی،بیجار

نماینده مردم بیجار گروس در مجلس شورای اسلامی با اشاره سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان ،گفت:اقدامات مسئولان با منویات رهبری فاصله خیلی زیادی دارد.

به گزارش کُردتودی، هفته قبل نمایندگان مجلس دهم شورای اسلامی دیداری با رهبر معظم انقلاب اسلامی داشتند که معظم له در این مراسم سخنان مهمی را بیان فرمودند که نقشه راه را برای  نمایندگان این دوره مجلس شورای اسلامی ترسیم نمودند.

 

حمدالله کریمی ،نماینده مجلس دهم حوزه انتخابیه شهرستان بیجار گروس برای اولین بار به عنوان نماینده وارد مجلس شورای اسلامی شده است که در این دیدار حضور داشتند.

 

حمدالله کریمی نماینده مردم بیجار گروس،ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان با اشاره به دیدار اخیر نمایندگان با رهبر معظم انقلاب،اظهار داشت: معظم له در این دیدار به مباحث ملی که شامل حوزه اقتصاد،فرهنگ،سیاست داخلی و سیاست خارجی بود و همچنین مسائل مختص مجلس شورای اسلامی بیانات مهمی ایراد فرمودند.

 

وی افزود: ماندگار ترین سخن رهبر معظم انقلاب در این دیدار که واقعا تکان دهنده بود در خصوص اشتغال جوانان بود که فرمودند،شرمندگی نظام بیشتر از شرمندگی خود جوان در خانواده اش است.

 

نماینده مردم بیجار،حسن آباد یاسوکند،بابارشانی،پیرتاج و توپ آغاج در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: این سخن رهبر معظم انقلاب موید این است که اقدامات مسئولان با منویات رهبر معظم انقلاب فاصله خیلی زیادی دارد.

 

کریمی با بیان اینکه این دیدار موجب قوت قلب نمایندگان برای شروع فعالیتشان است،گفت:لازمه اجرای فرامین و منویات رهبر معظم انقلاب برای رفع مشکلات جامعه داشتن همت و روحیه انقلابی است .

 

وی تصریح کرد:یکی از خصوصیات بارز نمایندگان مجلس شورای اسلامی ولایت پذیری آنها است و ولایت پذیری یعنی سرباز خوب برای رهبر معظم انقلاب و لازمه یک سرباز خوب داشتن گوش شنوا است.

 

این مقام مسئول با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در حوزه فرهنگ ،بیان داشت: دستگاه های فرهنگی با استفاده از فرمایشات رهبر انقلاب باید در این حوزه تلاش خود را بیشتر نمایند.

 

کریمی در ادامه عنوان کرد: یکی دیگر از محورهای سخنان رهبر معظم انقلاب بحث خود نظارتی بود که موجب شد بلافاصله شورای نظارت بر نمایندگان در مجلس شورای اسلامی تشکیل شود.

 

نماینده مردم شهرستان بیجار گروس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه مجلس شورای اسلامی ،گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استناد به سخن رهبر معظم انقلاب که فرمودند"مجلس در راس همه امور است" باید با تلاش و همت در راستای رفع مشکلات مردم جامه عمل بپوشانند.

 

وی تاکید کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی جدای از نگاه حزبی و جناحی با ولایت پذیری و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در زیر پرچم سه رنگ انقلاب با وحدت،همفکری و همدلی و در فضای عقلانیت باید برای تحقق فرمایشات رهبری گام بردارند.

 

کریمی با اشاره به انتظارات رهبر معظم انقلاب از مجلس دهم،اظهار داشت:مجلس دهم با روحیه انقلابی به دور از فضای مسموم که به ضرر کشور باشد با همفکریی و اعتدال باید در راستای منویات رهبر معظم انقلاب تلاش جدی نمایند.

 

نماینده مردم بیجار گروس در جواب سوال خبرنگار ما که مجلس چه کارهایی می تواند در راستای رفع دغدغه ایشان انجام دهد،گفت:فرمایشات معظم له در این دیدار در ادامه مباحث گذشته ایشان بود مانند مشکلات حوزه اقتصاد که رهبر معظم انقلاب با ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی و سند چشم انداز مسیر راه مسئولان را ترسیم نمودند،اما کارهای عقب مانده خیلی زیادی در این حوزه وجود دارد که این نشانگر این است که اقدام مسئولان با منویات رهبری فاصله دارد و نمایندگان با وضع قوانینی در راستای اجرای هر چه بهتر این مشکلات می تواند یاری گر رهبر معظم انقلاب باشند.

 

وی با اشاره به نگاه حمایتگرانه رهبر معظم انقلاب در این دیدار،گفت:حمایت های معظم له موجب قوت قلب و شجاعت نمایندگان برای خدمت به مردم و نظام می گردد.

 

کریمی در خصوص حال و هوای دیدار با رهبری در کسوت نمایندگی ،عنوان کرد:در مسئولیت های قبلی خود نیز افتخار دیدار با رهبر معظم انقلاب را داشته ام ،اما در این دیدار و ابتدایی ترین روزهای کاری سخنان معظم له به عنوان چراغ راهی برای حل مشکلات مردم در طی چهار سال پیش رو است.

منبع خبر: بام ایران
انتهای پیام/

شنبه 22 خرداد 1395 | 08:00

کد خبر : 16537

منتشر کننده : ط ج/bj

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید