کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

تغییر ارزش ها؛ آمریکا بزرگ است!

آمریکا، شیطان بزرگ، تغییر استراتژیک، سیاست خارجه، توافق هسته ای، دخالت در امور داخلی، ارزشهای اسلامی

امام فقید انقلاب اسلامی یک روز بعد از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در جمع کارمندان قم، در سال 58 آمریکا را شیطان بزرگ انقلاب دانست که مشغول جمع آوری بچه شیطان ها دور خودش است.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، در اوایل انقلاب و حتی سال ها بعد از آن هم مردم ایران و برخی از کشورهای جهان اسلام بر شیطانی بودن آمریکا توافق نظر داشتند و از دخالت های بی حد و مرز این شیطان در امور داخلی خود به تنگ آمده بودند.

 

بعد از جنگ تحمیلی ایران، با وجود شرایط سخت سازندگی همچنان دست استکبار و ایادی آن از ایران و منافع داخلی ما کوتاه بود تا اینکه کم کم سودای ارتباط با کشورهای دیگر مطرح و در نهایت آستانه ورود برخی شیاطین به کشور باز شد.

 

این ارتباط مقطعی بوده و در پاره ای از موارد طناب آن پاره گشته و مجددا با تلاش برخی گره خورد و مجددا ریسمان شیطانی پاره و مجددا پینه خورد.

 

تا اینکه در دولت تدبیر و امید شیطان بزرگ با فرش قرمز پهن شده وارد مسائل سیاسی، اقتصادی و تمام امور کشور با نام توافق هسته ای و هموار کردن اقتصاد بیمار ایران شد.

 

با انعقاد تفاهم نامه برجام و مفاد شیطانی آن کم کم ایران از تمام اهداف و خواسته های که در سال های اخیر با هزاران خون و رنج به آن رسیده بود، به نفع بزرگی، شیطان انصراف داد.

 

با پا پس کشیدن از تمام خواسته های ملت که در طول سال های اخیر با زحمت به آن رسیده بودیم، در نهایت مرگ بر آمریکا هم آرام تر شد و پیرو برخی سیاست های بین المللی در نطفه خفه شد تا اینکه "آمریکا شیطان بزرگ است" در باور مردم و ملت ایران جور دیگر با صدای " آمریکا.....بزرگ است" ثبت شد.

 

این بزرگی کم کم در نهاد و ذهن مردم نقش می بندد و در نهایت مردم به این باور می رسند که آمریکا نه شیطان، بلکه بزرگ است و این یعنی تغییر ارزش و هدفی که سال ها برای شکوفه دادن آن تلاش شد.

 

یا ارزش ها تغییر کرده، یا سخنان امام راحل (ره) تحریف شده است، و این باور اگر به مردم القا شود مردم را از پای درخواهد آورد و بزرگی شیطان را به حقیقت معنی می کند.

 

تغییر استراتژیکی که نهاد و بنیان کشور را تضعیف می کند تا در روزهای آتی اگر اتفاقی مانند جنگ تحمیلی و یا فتنه 88 روی داد دیگر هیچ کدام از جوانان به صف نشوند برای دفاع از آرمان و ارزش های که تغییر مسیر دادند.

 

انتهای پیام/

سه شنبه 11 خرداد 1395 | 10:00

کد خبر : 16321

منتشر کننده : S.A

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید