کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده دو حوزه کردستان براساس آمار غیررسمی شناخته شدند

انتخابات، نتیجه انتخابات، آمار غیر رسمی ، انتخابات در دو حوزه انتخابی، مریوان و سنندج

بر اساس آمار غیررسمی سید احسن علوی از حوزه سنندج، دیواندره و کامیاران و منصور مرادی از حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد با پیشی گرفتن از امید کریمیان و سالار مرادی به مجلس راه یافت.

به گزارش کُردتودی، در اجرای ماده 24 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 72 آیین نامه اجرایى آن ، به اطلاع كلیه اهالی حوزه انتخابیه سنندج و دیواندره و كامیاران می رساند كه در انتخابات مجلس شورای اسلامی كه در روز جمعه در حوزه انتخابیه سنندج و دیواندره و كامیاران برگزار شد جمع آرای مأخوذه در این حوزه انتخابیه 84056 بود كه اشخاص زیر به ترتیب:

1-  آقای سیداحسن علوی نام پدر سید عباس دارای 43499 رأی

 2 - آقای سالار مرادی نام پدر حسن دارای 36373 رأی

از مجموع 79872 رای می باشند .

بر اساس آمار غیررسمی منصور مرادی از حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد با پیشی گرفتن از امید کریمیان نماینده فعلی این حوزه به مجلس راه یافت.

 

مطابق اخبار غیر رسمی، منصور مرادی در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه مریوان و سروآباد 28 هزار و 138 رأی، و امید کریمیان 22 هزار و 973 رأی کسب کردند.

 

اینك در اجرای ماده 68 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی از تاریخ انتشار این آگهی به مدت دو روز هیأت اجرایی مركز حوزه انتخابیه در محل فرمانداری شهرستان سنندج برای قبول شكایات  آماده می باشد .

 

در ضمن به استناد تبصره های  1 ، 2 و 3  ماده مذكور كسانی كه از نحوه برگزاری انتخابات شكایت داشته باشند ، می توانند ظرف هفت روز از تاریخ اخذرأی شكایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان نیز تسلیم دارند و شكایاتی قابل رسیدگی خواهند بود كه مشخصات شاكی یا شاكیان شامل نام ، نام خانوادگی ، نام پدر ، شغل ، نشانی كامل ، شماره تلفن(در‌صورت داشتن تلفن ) و اصل امضای شاكی را داشته باشد.

 

هم چنین در صورتی كه شاكی بدون دلیل و مدرك كسی را متهم نماید و عمل شاكی عنوان افترا داشته باشد قابل تعقیب و پیگیری است .


انتهای پیام/

شنبه 11 اردیبهشت 1395 | 07:59

کد خبر : 15595

منتشر کننده : S.A

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید