کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

درستادمبارزه با موادمخدر مطرح شد؛

اقدام قاطع علیه خرید و فروش هرگونه موادمخدر درکامیاران

ستادمبارزه باموادمخدرکامیاران،شورای هماهنگی،مبارزه با خریدوفروش مواد،سوء مصرف درکامیاران

رئیس بهزیستی کامیاران گفت: شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدر خواستار تلاش بیشتر مسئولین در سال جاری برای مبارزه با این بلای خانمانسوزشده و در خصوص آگاه سازی مردم در این زمینه قرار شد که در فضای مجازی فعالیت های بیشتری صورت گیرد.

به گزارش کُردتودی، حبیب الله ابراهیمی از خواست شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر کامیاران برای اقدام قاطع علیه اعتیاد و مبارزه با خرید و فروش مواد مخدر دراین شهرستان خبرداد.

 

رئیس بهزیستی کامیاران اظهار داشت: مواد مخدر و سومصرف آن ازسالیان گذشته تاکنون از جمله بلایای اجتماعی درمیان جوامع بوده و جامعه ما نیز  به صورت ملموس این بلا را تجربه کرده است.

 

وی اضافه کرد: بهزیستی کامیاران  به عنوان عضو دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر از راه های مختلف برای پیشگیری از اشاعه و رشد مصرف مواد مخدر سنتی و شیمیائی اقدام کرده و با راه اندازی کمپ سلامت معتادان در درمان این معضل اجتماعی نیز واردشده است.

 

ابراهیمی بااشاره به برگزاری اولین نشست شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر عنوان داشت: دراین نشست،رئیس و اعضای شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر، اقدامات انجام شده در زمینه اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر را در سال گذشته  ناکافی دانستند.

 

دبیرستاد مبارزه با مواد مخدر کامیاران افزود: با توجه به شیوع  روز افزون آمار اعتیاد، این شورا خواستار تلاش بیشتر مسئولین در سال جاری در زمینه مبارزه با این بلای خانمانسوزشده و در خصوص آگاه سازی مردم در این زمینه قرار شد که در فضای مجازی فعالیت های بیشتری صورت گیرد.

 

رئیس بهزیستی کامیاران در پایان از ارائه گزارش اقدامات انجام شده در حوزه پیشگیری از اعتیاد شورا خبرداد و خاطرنشان کرد: در گزارش ارائه شده دراین نشست بر اهتمام متولیان فرهنگی و اجتماعی در جهت همکاری با انجمن های مردم نهاد توصیه شده و تاکیدشد که تمامی توانمندی های ارگان های دولتی برای مبارزه با مواد مخدربه کارگرفته شود.

منبع:شاهوخبر

انتهای پیام/S.A

پنجشنبه 9 اردیبهشت 1395 | 10:00

کد خبر : 15566

منتشر کننده : الف ف/sh

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید