کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

معاون فرماندارکامیاران اعلام کرد:

برآورد میزان خسارت و آسیب های ناشی از سیلاب در کامیاران

آبگرفتگی معابرکامیاران،خسارت سیلاب،بارندگی،ستادبحران کامیاران،وقوع سیل

معاون فرماندار کامیاران گفت: نهادهای خدمات رسان تدابیر لازم را برای پیشگیری از هرگونه آب گرفتگی، جمع شدن آب در میانه کوچه وخیابان و حضور به موقع در هنگام بروز حادثه اتخاذ نمایند تا از بروز خسارات احتمالی ناشی از ریزش باران و وقوع سیل در سطح شهرستان جلوگیری شود.

به گزارش کُردتودی، عطاالله فرهادی از اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و هماهنگی بیشتر میان اعضای ستادبحران شهرستان کامیاران برای مقابله با مشکلات ناشی از باران های سیل آسا خبر داد.

 

معاون فرماندار کامیاران ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار ما دراین باره اظهار داشت: در بارندگی های اخیر  با بارش سیل آسای نزولات جوی بیشتر از پیش کمبودهای زیرساختی وساختار شهری درکامیاران به چشم آمد و بر این اساس نشست شورای هماهنگی ستاد بحران برای اتخاذ تدابیر وهماهنگی بیشتر دراین باره تشکیل جلسه داد.

 

وی اضافه کرد: آبگرفتگی خیابان ها و معابر در سطح شهرکامیاران و  روستاهای شهرستان، از جمله مشکلات پدیدآمده حاصل از سیلاب باران بود که از ارگان های خدمات رسان خواسته شد هماهنگی بیشتری با هم داشته باشند.

 

فرهادی به خسارت های احتمالی ناشی از بارش در روزهای آینده اشاره نمود و افزود: نهادهای خدمات رسان تدابیر لازم را برای پیشگیری از هرگونه آب گرفتگی، جمع شدن آب در میانه کوچه  وخیابان و حضور به موقع در هنگام بروز حادثه اتخاذ نمایند تا از بروز خسارات احتمالی ناشی از ریزش باران و وقوع سیل در سطح شهرستان جلوگیری شود.

 

معاون فرماندار کامیاران درپایان این گفت وگو از برآورد میزان خسارت های ناشی از سیلاب اخیر خبر داد و عنوان نمود: در نشست شورای هماهنگی ستاد بحران شهرستان برای برآورد میزان آسیب های ناشی از باران و سیلاب و خسارت های ناشی از آن راهکارهایی ارائه گردید و از ادارات مربوطه خواسته شد که این برآورد را انجام دهند.

منبع:شاهوخبر

انتهای پیام/M.I

یکشنبه 29 فروردین 1395 | 12:22

کد خبر : 15324

منتشر کننده : الف ف/sh

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید