کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

امام جمعه کامیاران:

مردم انقلابی کُردستان صحنه را برای ترکتازی دشمنان رها نمی کنند

انتخابات94،ماموستاقربانی،امام جمعه کامیاران،استعمارپیر،عناد

امام جمعه کامیاران گفت: انگلیس دشمن شماره یک اسلام و ایران اسلامی است و هرچه از عناد ودشمنی از دستش برآید قطعا دریغ نخواهد کرد، اما ملت همیشه بیدار ایران راه خویش را پیداکرده، به سوی اهداف عالیه نظام در حرکت است و کسی یارای جهت دهی و تغییر مسیر این رهروان را ندارد.

به گزارش کُردتودی، امام جمعه کامیاران حضور مقتدرانه مردم دیندار، انقلابی و شرافتمند کردستان را درعرصه انتخابات، تیری زهرآگین بر چشم ودل پرکینه دشمنان دانست.

 

ماموستا "توفیق قربانی" ظهر امروز جمعه با حضور در یکی از شعبه های اخذ رأی در سطح شهر کامیاران در گفت وگو با خبرنگارشاهوخبر اظهار داشت: میزان بالای حضور مردم  ناشی از آگاهی و سطح دانش سیاسی آنان است، مردم مناطق مختلف کردستان همیشه یاور انقلاب اسلامی بوده اند و صحنه را برای ترکتازی دشمنان رها نمی کنند.

 

وی با اشاره به عنادورزی انگلیس در جریان تبلیغات گروه های مختلف سیاسی برای انتخابات عنوان داشت: این کهنه استعمارگر دیگرتوانایی تاثیرگذاری خود را بر افکار و اندیشه های سایر ملل از دست داده، اما باید هوشیار بود و دربرابر توطئه آنان ایستاد زیرا دشمن را کوچک شمردن به منافع نظام و انقلاب ضربه خواهد زد.

 

امام جمعه کامیاران افزود: انگلستان دشمن شماره یک اسلام و ایران اسلامی است و هرچه از عناد ودشمنی از دستش برآید قطعا دریغ نخواهد کرد، اما ملت همیشه بیدار ایران راه خویش را پیداکرده، به سوی اهداف عالیه نظام در حرکت است و کسی یارای جهت دهی و تغییر مسیر این رهروان را ندارد.

 

ماموستا قربانی آزمودن آزموده را خطا دانست و ابراز نمود: از همین شهر کامیاران تا سراسر کشور پهناور ایران مردم انقلابی پشتیبان ویار و یاورانقلاب ورهبری هستند ومغلوب اندیشه و خط خائنین، خوارج و فتنه گران نمی شوند، آزموده و امتحان پس داده را آزمودن خطاست.

منبع: شاهوخبر

انتهای پیام/s.a

جمعه 7 اسفند 1394 | 12:33

کد خبر : 14087

منتشر کننده : الف ف/sh

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید