کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

امام جمعه کامیاران:

آیت الله جنتی، شرافت انقلاب و اسلام است

آیت الله جنتی، انتخابات مجلس خبرگان، خبائث انگلیس،بی بی سی، ماموستاقربانی

ماموستا توفیق قربانی گفت: دولت خبیث بریتانیا از صدهاسال پیش تاکنون نوک پیکان حمله خود را به سمت این ملت گرفته و هنوزدست بردارنیست, زیرا بزرگان این حکومت اعتقادداشته ودارند که منش اسلامی مردم ایران استعمارو استکباررا برنمی تابد.

به گزارش کُردتودی، امام جمعه کامیاران درباره تبلیغات رسانه های معاند و بخصوص هجمه های بی بی سی فارسی به آیت الله جنتی اظهارداشت:  آیت الله جنتی از علماهای بزرگ اسلام و شرافت انقلاب اسلامی هستند.

 

ماموستا توفیق قربانی افزود: ایشان سرمایه بزرگی برای این کشور هستند و سال ها در سنگر دفاع از ارزش ها و مبانی انقلاب و نظام حضوردارند، طبعا معاندین درپی آن هستند که چهره ایشان را در نزد افکار عمومی مخدوش نمایند، اما ملت بزرگ ایران همیشه از ایشان حمایت کرده و حقیقت امر در انتخابات روز جمعه مبرهن می شود.

 

امام جمعه کامیاران با بیان اینکه آیت الله جنتی همواره از اتحاد میان مذاهب اسلامی دفاع کرده اند تاکید نمود: نه تنها مردم تهران بلکه شهروندان اهل سنت و کردهای مرکزنشین  باید از این عالم فرهیخته حمایت کرده و ایشان را به عنوان اسوه صالحین در جریان انتخابات مجلس خبرگان برگزینند.

 

ماموستا قربانی درپاسخ به این پرسش که هدف از تبلیغات منفی رسانه های معاند به سردمداری بی بی سی برعلیه آیت الله جنتی چه می تواند باشد, بیان نمود: دولت خبیث بریتانیا از صدهاسال پیش تاکنون نوک پیکان حمله خود را به سمت این ملت گرفته و هنوز دست بردارنیست, زیرا بزرگان این حکومت اعتقاد داشته و دارند که منش اسلامی مردم ایران استعمار و استکبار را برنمی تابد.

 

وی اضافه کرد: در صف اول مبارزات برعلیه انگلیس, همیشه علمای اسلام حضورداشته اند و آیت الله مدرس و حضرت امام خمینی(ره) نمونه های این عالمان هستند و امروز نیز رهبرمعظم انقلاب و آقایان علمای تراز اول کشور مانند آیت الله جنتی مروج استکبارستیزی و رسوانمودن خبائث انگلیس هستند.

منبع: شاهو خبر

انتهای پیام/s.a

چهارشنبه 5 اسفند 1394 | 19:54

کد خبر : 14019

منتشر کننده : الف ف/sh

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید