کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

امام جمعه بلبان آباد و امام جماعت مسجد جامع دهگلان:

آیت الله جنتی بازوی اصلی انقلاب که مخالف خواست دشمنان حرکت می کرد

ایت الل جنتی, lمجلس خبرگان,امام جمعه بلبان آباد,دشمنان نظام,دست نشانده داخلی

امام جمعه بلبان آباد با اشاره به تبلیغات شوم رسانه های غربی بویژه بی بی سی فارسی زبان علیه آیت الله جنتی کاندیدای مجلس خبرگان درحوزه تهران گفت: آیت الله جنتی محکم و استوار بر سر مواضع خود باقی مانده است و هرگز در مسیر خواست و میل دشمن حرکت نکرده است.

به گزارش کُردتودی،  ماموستا عزیزامیری امام جمعه  بخش بلبان آباد و امام جماعت مسجد جامع شهر دهگلان با اشاره به تبلیغات شوم معاندین برعلیه آیت الله جنتی که ازمردم تهران خواسته اند که به این ایشان رای ندهند گفت: آیت الله جنتی فیلتر شورای نگهبان بوده و نگذاشته و نمی گذارد عده ای بامکر و روباه صفتی وارد مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری شوند، به همین خاطر به این شخصیت برجسته توهین می کنند.


ماموستا امیری افزود: آیت الله جنتی در یک ارگان انقلابی حضور دارد و یک دلاور انقلابی است. رسانه های بیگانه و کشورهای استکباری هم اگر از ایشان بدگویی کرده و این شخصیت را تخریب می کنند به این خاطر است که آیت الله جنتی محکم و استوار بر سر مواضع خود باقی مانده است و هرگز در مسیر خواست و میل دشمن حرکت نکرده است.


امام جماعت مسجد جامع شهر دهگلان گفت: ما علمای اهل سنت با قاطعیت حمایت خودراز آیت الله جنتی  کاندیدای مجلس خبرگان در حوزه تهران را اعلا میداریم و به دشمنان می گویم که دست دخالت را ازاین کشور بردارند چرا که پیروان شریعت محمدی هیچوقت اجازه دخالت را به آنان در تعیین سرنوشتشان نخواهند داد.


وی ضمن محکوم نمودن بیگانگان و مهره های دست نشانده داخلی آنان گفت: آیت الله جنتی مردانه ایستادگی کرده و در برابر هجمه ها و دشمنی هایی که صورت گرفته خم به ابرو نیاورده چون تمام هم غمش خدمت به این نظام و انقلاب است، قطعا اگر ایشان دنیاپرست و قدرت طلب بود عناصر نااهل این همه پشت سرایشان درشتی و اهانت نمی کردند و حرف های نامربوط نمی زدند.


ماموستا امیری خطاب به مردم تهران و کردها و اهل سنت تهران  گفت: مردم تهران و کردها و اهل سنت تهران باید بدانند که دردین اسلام تفرقه جایز نیست  و کسانی که پیرو شریعت محمدی هستند باید از اختلافات پرهیزکنند  و نگذارند که غیر مسلمان و دشمنان این مرز وبوم در تعیین  سرنوشتشان دخیل شوند و با بصیرت و آگاهی برای مجلس خبرگان رهبری  شخص آیت الله جنتی را انتخاب  نموده وبه دشمنان بگویند  که تبلیغات شوم آنان هیچ گونه خللی بر اراده مردم ایران اسلامی وارد نمی کند.


وی از مردم کشور ایران اسلامی خواست تا روز هفتم اسفند با حضور گسترده درپای صندوقهای به دشمنان اثبات کنند که هیچ کس نمیتواند در اقتدار این نظام اسلامی کوچکترین خدشه ای وارد کند و همه ایران اسلامی دراین روز وحدت واقتدار این کشور اسلامی را باید در معرض دید جهانیان قرار دهند.


 منبع:دهگلان شیدا

انتهای پیام/s.a

 

چهارشنبه 5 اسفند 1394 | 18:41

کد خبر : 14015

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید