کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

امام جمعه اهل سنت قروه:

آیت الله جنتی از بازوان اصلی نظام هستند/رای به آیت الله جنتی رای به انقلاب اسلامی است

آیت الله جنتی،رای به آیت الله جنتی،امام جمعه اهل سنت قروه،ماموستا نوری

امام جمعه اهل سنت قروه گفت: این یک افتخار است که با حضور در پای صندوق های رای ، از آیت الله جنتی برای حضور در مجلس خبرگان رهبری حمایت کنیم.

به گزارش کُردتودی، ماموستا ملا هاشم نوری با اشاره به تبلیغات دشمنان اسلام در شبکه ها و رسانه های بیگانه از جمله بی بی سی علیه آیت الله جنتی و شورای نگهبان اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی و شکوفا شدن درخت استقلال و آزادی به برکت وجود امام خمینی (ره) و همراهی انسان های بزرگ و آزاد مردی چون شهید بهشتی ، مقام معظم رهبری و آیت الله جنتی بوده است.

 

وی افزود: بدون شک از بدو پیروزی انقلاب اسلامی آیت الله جنتی مورد اعتماد انقلاب، امام راحل و پس از ایشان نیز مقام معظم رهبری بوده اند و این اعتماد نشان دهنده عزت نفس و تقوای الهی آیت الله جنتی است.

 

امام جمعه اهل سنت قروه خاطر نشان کرد: اگر امروز دست ایادی استکبار از سرزمین ما و نیز از نهادهای تصمیم گیرنده و تصمیم ساز کشور کوتاه شده است به برکت وجود شورای نگهبان و به برکت وجود افرادی چون آیت الله جنتی است که به راستی مانع از وروود دست نشانده های دشمنان انقلاب اسلامی به مراکز حساس کشور بوده اند.

 

نوری با اشاره به بیانات امام خمینی (ره) افزود: قطعا دشمنان ما تنها زمانی از ما راضی و خشنود خواهند بود که در راستای اهداف آنان قدم برداریم و زمانی که می بینیم دشمنانمان از ما اعلام انزجار می کنند باید بدانیم که در راستای اهداف انقلاب اسلامی قدم برداشته ایم و این موضوع هم اکنون صدق می کند.

 

وی ادامه داد: اینکه دشمنان ما اعلام می کنند که نباید به آیت الله جنتی برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری رای داد نشان دهنده آن است که ایشان در مسیر انقلاب قدم برداشته اند که قطعا این برای دشمنان ما خوشایند نیست

 

ماموستا نوری با اشاره به لزوم انتخاب اصلح در تمام کشور گفت: انتخاب اصلح باید در کلان شهرها با دقت نظر بیشتری همراه باشد.

 

وی افزود: بنده به عنوان یک روحانی اهل سنت پیش از هرچیز از تمام ملت ایران اسلامی تقاضا دارم که با حضور حداکثری در پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و ایادی استکبار بزنند و پس از آن نیز با انتخابی اصلح پاسخی دندان شکن به لیست های تبلیغاتی دشمنان دهند.

 

امام جمعه اهل سنت قروه ادامه داد: انتخاب اصلح انتخابی است که با آگاهی و بصیرت همراه باشد و در این بین باید خلاف آنچه که دشمنان می خواهند قدم برداشت.

 

نوری خلاف تقاضای دشمنان را در رای دادن به آیت الله جنتی در تهران عنوان نمود و خطاب به اهل سنت نشینان تهران بزرگ گفت: بنده به عنوان یک روحانی اهل سنت از مردم مسلمانی که در شهر تهران در پای صندوق های رای حاضر می شوند و بخصوص اهل سنت نشینان تهران بزرگ تقاضا دارم با بصیرت انتخابی آگاهانه داشته باشند که این انتخاب آگاهانه برای مجلس خبرگان رهبری شخصی جز آیت الله جنتی نیست که این روزها مورد هجمه رسانه های بیگانه قرار گرفته اند.

 

وی افزود: با رای دادن به آیت الله جنتی که خار چشم انگلیس و آمریکا هستند و با پشت کردن به لیست های حمایت شده از سوی بیگانگان اقتدار و عزت ایران اسلامی را به رخ بدخواهان بکشانید.

منبع: سراب خبر

انتهای پیام/s.a

چهارشنبه 5 اسفند 1394 | 18:12

کد خبر : 14011

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید