کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

اندر احوالان نمایندگانی که امروز کاندیدای پر سر و صدا هستند/

کاندیداهای ونوسی، تبلیغات مریخی، مردمی زمینی!

کاندیداهای مجلس، انتخابات، تبلیغات، خبرگان رهبری، کاندیداهای ونوسی، تبلیغات مریخی، مردمی زمینی

تنها 24 ساعت تا پایان ماراتن نفس گیر انتخابات 94 باقی مانده است، تا پرونده این دو انتخاب حساس و سرنوشت ساز ملت ایران در خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی به مدت چهار سال بسته شود.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، انتخاباتی که نتیجه آن تعیین کننده سرنوشت و آینده ملتی 80 میلیونی به مدت چهار سال خواهد بود، انتخاب امروز دقیقا تمام تصویب ها و رد شدن های قوانین را در این مدت زمان چهار سال تحت تاثیر رای و انتخاب 7 اسفند مردم قرار خواهد داد.

 

پس انتخاب اصلح ترین فرد و شایسته ترین شخص برای ورود به کارزار قانونگذاری و حضور در صحن علنی مجلس نفع و ضرر مردم را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 

هفتم اسفند امسال 54 میلیون و 915 هزار و 24 نفر در کل کشور واجد رای دادن هستند و آرای آنها سرنوشت ساز چهار سال آینده ملت بزرگ ایران خواهد شد.

 

اما در این مدت زمان پایانی مانده به تبلیغات کاندیداها، تمام هنر مانده در کاسه کاندیداها سر باز کرده و آخرین تیر برای جذب آرای مردم به سوی ناکجا آباد پرتاب می شود.

 

این روزهای تبلیغ تمام شاهکار کاندیداها به منصه ظهور رسید و تمام تلاش خود را در قالب دادن شام های چند میلیونی، دادن هدیه و سیمکارت، قول های تغییر و تحولات مدیریتی برای کسب رای برای جلوس بر صندلی سبز شورای اسلامی انجام دادند.

 

کاندیداهای امروز و نمایندگان فردا، درد ناآشنایان با دردها و رنج های مردم؟ آیا این نماینده که حضور چهار ساله خود بر روی صندلی سبز بهارستان را که با رای های مردم بی نوای که تنها با یک وعده شام یا نهار و یا با یک شارژ 5 هزار تومانی و حتی بالاتر یک کارت هدیه 200 تومانی جایگاه خود را تثبیت کردند، توان دفاع از حقوق مردمی رنجور را دارند؟

 

این نمایندگان انتخابی با وعده های دروغی و تبلیغاتی چند میلیونی آیا اگر در بهارستان جلوس کنند می توانند به نفع مردم نظر دهند؟ اصلا یاد مردم می افتند تا بخواهند به نفع آنها یا حتی له آنها حرفی بزنند؟ این افراد آنقدر وعده های عجیب دادند که بعید می دانم با درد مردم آَنا باشند.

 

کاش کاندیدای امروز، نماینده فردا به یاد آورد، درد و رنج دیروز، امروز و فردای مردم را، مردمی که دغدغه شان نان و کار است، مردمی که بیکاری تیشه به ریشه آنها زده است.

 

کاش تمام چهار سال تکیه بر کمر سبز مردم در بهارستان، آتشکده همیشگی همان مردمی که پشتوانه و نردبان ورود نمایندگان به بهارستان را فراهم کردند، را به یاد مرفهین بی درد مجلس نشین بیاورد.

 

کاندیداهای امروز کردستان که فردا راهی بهارستان می شوند، و نام نماینده می گیرند، امروز از مردم خواسته اند عکس یادگاری بگیرند و جایزه بگیرند؛ مردم کردستان هم می خواهند نماینده عزیزی که در نهایت وارد بهارستان می شود، از وعده های خود از تبلیغاتی که با شیپور در سراسر شهر جار زده شد، عکسی یادگاری بگیرد! شاید یادآور وعده های توخالی آنها شود.

 

درد و رنج مردم این است که کاندیداها و در نهایت نمایندگانی که وارد مجلس می شوند، از نداری مردم خبر ندارند، نمایندگانی که مریخی هستند و وعده های بزرگتر از عمق زمین می دهند.

 

متاسفانه وعده های تبلیغاتی هم تنها شعار و باد هوا است، که با اعلام نهایی نتایج، در هوای بهارستان رها می شود و دور...... می رود.

 

زیباست اگر نمایندگان در زمانی که وارد مجلس خواهند شد و رای اعتماد از مردم می گیرند، خود را از جنس مردم بدانند و تمام درد و رنج های زمین را به خاطر بسپارند، چرا که ونوس تنها برای چهار سال نمایندگان بلیط رفت دارد، و نماینده انتخابی در نهایت برای بازگشت بعد از چهار سال نیاز به مردم دارند، پس پل های پشت سر خود را خراب نکنید.

انتهای پیام/

چهارشنبه 5 اسفند 1394 | 13:17

کد خبر : 14004

منتشر کننده : S.A

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید