کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قروه:

پیروزی انقلاب اسلامی سرآغاز دوران عزت و خودباوری ایرانیان بود

گلبانگ انقلاب، شهرستان قروه،زنگ گلبانگ انقلاب در مدارس شهرستان قروه ،دبیرستان دخترانه هدف،همزمان با آغاز دهه مبارک فجر

مدیرآموزش و پرورش شهرستان قروه پیروزی انقلاب اسلامی را سرآغاز دوران عزت و خودباوری ایرانیان دانست و گفت: تمامی مسلمانان امروز از تفکر انقلاب اسلامی الگوبرداری می کنند.

به گزارش کُردتودی، حسین الماسی صبح امروز در مراسم گلبانگ انقلاب که به مناسبت ایام مبارکه دهه فجر در دبیرستان دخترانه هدف در شهرستان قروه برگزار شد اظهار داشت: حکومت مستبد و ستمگر شاهنشاهی به احساسات و باورها و اعتقادات مردم توجهی نداشت و در طول دوران سلطنت خود هیچ نوع خودباوری و احساس مسئولیتی در کشور ایجاد نمی شد.

 

وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی و در سایه رهبری امام خمینی (ره) و در امتداد آن بیش از ربع قرن رهبری پیامبر گونه مقام معظم رهبری استقلال و خود باوری و عزت نفس را به جامعه ایران بازگرداند.

 

مدیر آموزش و پرورش قروه خاطر نشان کرد: هم اکنون نظام جمهوری اسلامی ایران همانند سایر کشورهای پیشرفته از مشروعیت و مقبولیت که مبتنی بر اعتقادات و رای مردم است برخوردار است و استقلال در دنیا از دیگر دستاوردهای انقلاب است که می تواند مستقل تصمیم بگیرد و وابسته به هیچ قدرتی نباشد.

 

وی بیان داشت: خودباوری در تمامی عرصه های سیاسی، نظامی، اقتصادی و امنیتی دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی بوده است که در حال حاضر تمامی کشورهای جهان به قدرت و اقتدار ایران اسلامی معترف هستند به گونه ای که بدون وجود ایران نمی توان هیچ تصمیمی در منطقه خاورمیانه گرفت.

 

الماسی افزود: امروزه توسعه فرهنگی بر توسعه سیاسی و اقتصادی اولویت دارد و باید در برابر هجمه های فرهنگی دشمنان مقابله نمود.

 

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به مقایسه وضعیت زنان در دوران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و پس از پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: دستاورد دیگر انقلاب اسلامی حضور زنان در عرصه های اجتماعی بوده است آنگونه که امروز در دانشگاه ها  و در عرصه های علمی و بهداشتی بیش از نیمی از جمعیت را زنان و دخحتران تشکیل می دهند .

 

وی تصریح کرد: زنان هم اکنون همانند مردان در تمامی عرصه های اجتماعی حضور دارند.

منبع: سراب خبر

انتهای پیام/s.a

دوشنبه 12 بهمن 1394 | 14:29

کد خبر : 13110

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید