کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر کمیته امداد امام خمینی سروآباد:

تسهيلات کمیته امداد سروآباد برای خريد تراكتور و زامیاد

کمیته امداد امام خمینی،سروآباد، خرید تراکتور

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سروآباد از پرداخت 45 میلیون تومان تسهیلات برای خرید تراکتور و زامیاد برای مددجویان کمیته امداد این شهرستان خبر داد.

به گزارش کُردتودی، مسعود شهبازی  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سروآباد از پرداخت 45 میلیون تومان تسهیلات برای خرید تراکتور  و  زامیاد برای مددجویان کمیته امداد این شهرستان خبر داد

 

شهبازی با اعلام این خبر افزود: مبلغ 30 میلیون تومان از این تسهیلات از منابع داخلی و امدادی کمیته امداد و 15 میلیون تومان از آن نیز طبق تفاهم نامه با بانکهای عامل پرداخت خواهد شد.

 

وی با بیان این که این طرح در راستای ایجاد فرصت های شغلی برای مددجویان در نظر گرفته شده است، گفت: تسهیلات خرید تراکتور و زامیاد به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سرپرست خانوار تا سقف 45 میلیون تومان پرداخت می شود.

 

مدیر کمیته امداد سروآباد با اشاره به اینکه این طرح شامل افراد مددجو و تحت تحت پوشش کمیته امداد میباشد خاطر نشان کرد: فرزندان نیازمند مددجو که حتی به صورت مستقل و جدا از والدین خود زندگی میکنند در صورت داشتن شرایط و محرز شدن برای همکاران ما می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

 

وی تصریح کرد: این وام به صورت قرض الحسنه و بازپرداخت آن به این صورت است که 30 میلیون تومان آن در فاصله زمانی 7 تا 10 سال و  15 میلیون تومان آن در 5 سال باید پرداخت شود.

 

شهبازی در ادامه، تمرکز بیشترین جمعیت شهرستان و مددجویان این کمیته امداد در روستاها و صعب العبور بودن جاده ها و نیز نداشتن برخی از شعب بانک های عامل در این شهرستان را از مشکلات عدیده ی افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) سروآباد دانست.

 

وی با اشاره به اینکه دریافت کنندگان تسهیلات اشتغال که سن آنها بین 30 تا 50 سال است می توانند از بیمه تامین اجتماعی و خدمات بازنشستگی این کمیته امداد بهره مند شوند خاطر نشان کرد: افرادی که فاقد این شرایط سنی هستند فرزند آنها که با والدینش زیر یک سقف زندگی میکند می تواند از تسهیلات اشتغال و بیمه تامین اجتماعی و خدمات بازنشستگی بهره مند شود.

 منبع: اورامانات
انتهای پیامs.a/

یکشنبه 20 دی 1394 | 17:35

کد خبر : 12356

منتشر کننده : ف و/HW

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید