کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار :

در حال حاضر 85 خانه بهداشت در سطح روستاهای بیجار فعال است

طرح تحول نظام سلامت،اجرای خانه به خانه،85 واحد مرکز بهداشت،مدیر شبکه بهداشت و درمان، بیجار

مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار با تاکید بر اینکه تمامی مصوبات سفر وزیر بهداشت به بیجار محقق شده است،گفت:در حال حاضر 85 خانه بهداشت فعال نقاط روستایی بیجار را تحت پوشش قرار داده است.

به گزارش کُردتودی، نبی الله مهدویان در گفت و گوی اختصاصی با بام ایران،اظهار داشت:تمامی مصوبات سفر وزیر بهداشت و درمان به شهرستان بیجار که بالغ بر 500 میلیون تومام بود محقق شده است.

 

وی افزود:اعتبارات مورد نظر در سفر وزیر بهداشت به شهرستان بیجار صرف خرید تجهیزات و ارتقای هتلینگ بیمارستان امام حسین(ع) شده است.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار با تاکید بر اینکه بیمارستان امام حسین(ع) در سال 86 با 64 تخت فعال به وزارت بهداشت تحویل داده شد،گفت: در حال حاضر این بیمارستان با 100 تخت فعال آماده ارائه خدمات به بیماران است.

 

مهدویان بیان داشت: در حال حاضر 85 واحد فعال خانه بهداشت 100 درصد جمعیت روستایی بیجار را تحت پوشش قرار داده است.

 

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 18 مرکز بهداشتی و درمانی در شهرستان بیجار فعال است،اظهار داشت:ماهانه 8 هزار نفر مراکز بهداشتی و درمانی در این شهرستان مراجعه می کنند.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار خاطر نشان کرد: 13 پزشک متخصص در درمانگاه تخصصی بیجار مشغول خدمت به مردم شهرستان بیجار هستند.

 

مهدویان با اشاره به خدمات پزشک خانواده گفت: در حال حاضر در تمامی مراکز بهداشتی روستایی پزشک خانواده با هدف از ارائه خدمات به جمعیت روستایی و ایجاد ساختار سازی مناسب جهت نظام ارجاع سلامت در حال فعالیت است.

 

وی در پایان یادآور شد: طرح مراقبت های خانه به خانه در شهرهای زیر 500 هزار نفر  جمعیت در راستای تحول در نظام بهداشت یکی دیگر از خدمات این وزارات خانه است.

انتهای پیام/ژ.ل

یکشنبه 20 دی 1394 | 12:03

کد خبر : 12339

منتشر کننده : ط ج/bj

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید