کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق عنوان شد:

تکذیب هرگونه فعالیت سازمان یافته قاچاق کالا و ارز در کامیاران

قاچاق کالاوارز،فرماندارکامیاران،باندقاچاق،شاهوخبر

فرماندار کامیاران گفت: در کامیاران هیچ گونه باند عمده یا شبکه سازمان یافته قاچاق کالا و ارز وجود ندارد و فعالیت چنین گروه هایی کاملا تکذیب می شود.

به گزارش کُردتودی، فرماندار کامیاران طی سخنانی در نشست کمیسیون مبارزه قاچاق کالا و ارز شهرستان، وجود هرگونه باند یا شبکه قاچاق کالا در کامیاران را تکذیب نمود.

 

"مسعود روحانی" در این باره اظهار داشت: در این شهرستان هیچ گونه باند عمده یا شبکه سازمان یافته قاچاق کالا و ارز وجود ندارد و وجود چنین گروه هایی کاملا تکذیب می شود.

 

فرماندار کامیاران خواستار حضور رئیس شعبه تمام وقت تعزیرات در کامیاران شد و ابراز داشت: امیدواریم با انتخاب قاضی تمام وقت تعزیرات، عمده مشکلاتی که در زمینه پیگیری و بررسی قضایی پرونده های متشکله در زمینه قاچاق وجود دارد در اسرع وقت مرتفع شده و پرونده ها مورد رسیدگی قرار گیرند.

 

روحانی به عدم وجود انبار و سوله های نگهداری کالا در کامیاران اشاره نمود و عنوان داشت: عدم وجود انبار نگهداری کالاهای توقیفی و تملیکی قاچاق در شهرستان، از مشکلات زیرساختی در مبارزه با پدیده قاچاق است.

 

وی افزود: دستگاه های متولی برخورد با قاچاق کالا و ارز بهتر است هماهنگی و همکاری هرچه بیشتری در رابطه با پیشگیری از ورود و حمل این نوع کالاها داشته باشند تا مبارزه ایی گسترده و منسجم تری صورت پذیرد.

 

فرماندار کامیاران در پایان خواستار نظارت بیشتر در زمینه توزیع و مصرف سوخت روستایی شد و در خصوص کیفیت نامناسب کالاهای قاچاق و اثرات منفی آن بر جامعه را ضروری دانست.

منبع: شاهو خبر

انتهای پیام/s.a

چهارشنبه 16 دی 1394 | 09:02

کد خبر : 12197

منتشر کننده : الف ف/sh

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید