کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

فرماندار کامیاران در نشست انتخاباتی عنوان نمود:

همه اشخاصی که به عنوان کاندیدا معرفی می شوند برای ما قابل احترام هستند

انتخابات، نشست انتخاباتی،حضورپرشور،شاهوخبر

فرماندار کامیاران گفت: تلاش بر این است که انتخاباتی باشکوه وبه دور از هرگونه حاشیه برگزار شود تا شهروندان با فراغت و آسودگی نسبت به انتخاب فرد یاافراد اصلح اقدام نمایند.

به گزارش کُردتودی،نشست آموزشی قوانین و دستورالعمل های انتخاباتی با حضور متخصصان، کارشناسان و اعضای اجرایی انتخابات در تالار اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار کامیاران در حاشیه این نشست اظهار داشت: آموزش قوانین و دستورالعمل های انتخابات به منظور پیشگیری از هرگونه خطا و اشتباه در هنگام برگزاری انتخابات امری ضروری و لازم است.

 

"مسعود روحانی" افزود: براساس نیازسنجی81 شعبه اخذ رای که برای سراسر شهرستان در نظرگرفته شده، به زودی عوامل اجرایی انتخابات مشخص خواهند شد و در این دوره از انتخابات تلاش ما بر این است تا از افرادی که دارای تجربه کافی هستند به عنوان عوامل اجرایی استفاده نماییم.

 

رئیس ستادانتخابات شهرستان با اشاره به هماهنگی های لازم با هیئت نظارت خاطرنشان ساخت: برای پیش بردن بهتر برنامه های انتخاباتی هماهنگی لازم با اعضای هیئت نظارت صورت می گیرد تا بتوانیم در اسفندماه انتخاباتی باشکوه و با شرکت اکثریت شهروندان حائز شرایط رای گیری برگزار نماییم.

 

روحانی اضافه کرد: هر فردی که به عنوان کاندیدا معرفی شود برای ما قابل احترام است و تلاش وجدیت بر این است تا انتخاباتی باشکوه و به دور از هرگونه حاشیه برگزار شود تا شهروندان با خیال راحت نسبت به انتخاب فرد یا افراد اصلح اقدام نمایند.

 

در نشست آموزشی قوانین و دستورالعمل های انتخاباتی، کارشناسان و متخصصین امر انتخابات به تشریح مباحث پرداخته و عوامل اجرایی، نمایندگان فرماندار و کارشناسان حوزه فناوری انتخابات، آموزش های لازم را فراخواهند گرفت.

منبع: شاهو خبر

انتهای پیام/S.A

 

سه شنبه 15 دی 1394 | 13:33

کد خبر : 12176

منتشر کننده : الف ف/sh

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید