کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دربازدید از کمپ ترک اعتیاد کامیاران عنوان شد:

خانواده و اجتماع دو بازوی موازی برای مقابله با معضل اعتیاد هستند

کمپ ترک اعتیاد، خانواده و اجتماع،اعتیاد،شاهوخبر

فرماندار کامیاران گفت: اعتیاد به عنوان معضلی اجتماعی در میان جامعه رسوخ کرده، برپایی کمپ های ترک اعتیاد و برنامه های پیشگیری دراین زمینه می تواند مقابله ایی دربرابر این معضل باشد.

به گزارش کُردتودی، به نقل از شاهوخبر؛ "مسعود روحانی" فرماندار شهرستان کامیاران در حاشیه دیدار از کمپ ترک اعتیاد وابسته به بهزیستی کامیاران در گفت وگویی با خبرنگار ما، خواستار توجه و مراقبت بیشتر خانواده از فرزندان نوجوان و جوانشان برای مقابله با هرگونه اعتیادبه مواد مخدر شد.

 

فرماندار کامیاران گفت: اعتیاد به عنوان معضلی اجتماعی در میان جامعه رسوخ کرده و برپایی کمپ های ترک اعتیاد و برنامه های پیشگیری دراین زمینه می تواند مقابله ای در برابر این معضل باشد.

 

روحانی با اشاره به آمارهای ارائه شده در مورد تعداد معتادین خاطرنشان کرد: گرچه آمارهای رسمی و غیر رسمی اعداد مختلفی را بیان می دارند ، اما آنچه که مهم است این نکته می باشد که در جامعه ایرانی اسلامی ما وجود حتی یک معتاد خود می تواند معضل اجتماعی باشد.

 

وی افزود: خانواده و اجتماع دو بازوی مقابله گر هستند که باید با روشنگری دربرابر اعتیاد ایستاده و به سوی جامعه ای عاری از هرگونه سوء مصرف مواد گام برداریم.

 

کمپ ترک اعتیاد کامیاران وابسته به سازمان بهزیستی بوده و با برنامه های خاص خود در پی یاری رسانی به معتادین و افراد مصرف کننده انواع مواد مخدر است.

انتهای پیام/ل.ع

دوشنبه 30 آذر 1394 | 11:19

کد خبر : 11679

منتشر کننده : الف ف/sh

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید