کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

عضو شورای اسلامی شهر سنندج خبر داد؛

جلسه استیضاح شهردار سنندج امروز سه‎شنبه برگزار می‎شود

استیضاح شهردار, کامیاب شادمان, شورای شهر سنندج, طرح سوال از شهردار سنندج

عضو شورای اسلامی شهر سنندج از برگزاری جلسه استیضاح شهردار سنندج در روز سه‎شنبه 24 آذرماه خبر داد.

به گزارش کُردتودی، "جلال شریعتی" عضو شورای اسلامی شهر سنندج در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نوای آبیدر با اشاره به قانع نشدن از جواب‎های "کامیاب شادمان" شهردار سنندج در جلسه پرسش و پاسخ، گفت: جلسه استیضاح شهردار سنندج امروز سهشنبه راس ساعت 12 ظهر برگزار می‌شود.

 

وی اظهار کرد: این جلسه علنی بوده و خبرنگاران رسانه‎های جمعی به این جلسه دعوت شده‎اند.

 

به گزارش نوای آبیدر، این دومین بار است که در سالجاری شورای شهر سنندج پس از طرح سوال از شهردار سنندج قانع نشده و تصمیم به استیضاح شادمان می‎گیرند.

 

فروردین ماه امسال "سید غریب سجادی" رییس فعلی شورای شهر سنندج با طرح سوال 18 صفحه‎ای از شهردار سنندج وی را تا پای استیضاح برد که به دلیل عدم رای موافق دو‎سوم اعضای شورای شهر، شادمان در سمت خود ابقا شد.

 

در چند هفته گذشته بار دیگر شورای شهر و این بار "جلال شریعتی" در گفتگو با خبرنگار نوای آبیدر خبر از طرح سوال مجدد از "کامیاب شادمان" شهردار سنندج داد و گفت: اعضای شورا دغدغههای خود را در قالب 18 سوال در زمینه های عدم اجرای مصوبات شورای شهر از سوی شهرداری سنندج، عدم رعایت اولویت ها در اقدامات عمرانی، مشکلات مدیریتی در جذب و جابجایی نیروها، عقد توافقنامه هایی که باید شورای شهر بر اساس قانون در آن دخیل میبود که بدون هماهنگی با این شورا از سوی شخص شهردار انجام گرفته است، عدم توجه به مناطق منفصل و حاشیه نشین علی رغم قول شهردار در جلسات مکرر و همچنین مشکلات عمده شهری به ویژه شهرک بهاران سنندج مطرح کردند.

 

پس از برگزاری جلسه طرح سوال در روز شنبه 12 آذر ماه، شورای شهر سنندج در خصوص پاسخ‎های شهردار سنندج به رایزنی پرداخته و گویی از پاسخ‎های شادمان قانع نشده و بر همین اساس جلسه استیضاح وی فردا سه شنبه برگزار می‎شود.

 

این سوال نیز مطرح خواهد شد که آیا با تغییر شهردار فعلی و آمدن فردی جدید این مشکلات تمام و کمال حل خواهد شد و مشکلات عدیده شهری یکی پس از دیگری کم خواهد شد؟ چه گزینههایی برای تصدیگری شهردار سنندج مناسب است که بتواند در کنار مردم و برای مردم حرکت کند؟ این سوالات و سوالات دیگری در ذهن خوانندگان و شهروندان سنندجی وجود دارد که باید تا جلسه امروز و استیضاح احتمالی شهردار صبر کرد تا جوابهای قانع کنندهای برای آنها از سوی مسئولین شهری یافت.

انتهای پیام/ل.ع

سه شنبه 24 آذر 1394 | 08:00

کد خبر : 11456

منتشر کننده : ف.ف/n

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید